Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért mondják egyre többen?...

Miért mondják egyre többen? Inkább állat mint gyerek? Kikészítő idegileg nagyon a gyerek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 21:11
1 2 3 4
 21/38 Kincsesne ***** válasza:
5%

Angol leckeolvasmányban volt ez a gondolat:

- Melyik az az emberi tevékenység, amelynek célja: feleslegessé tenni önmagát?

- A gyermeknevelés!


Teszem hozzá: ez a LEGSZEBB emberi tevékenység.

Szeretetből, türelemből JÓ PÉLDÁT ADNI, hogy az életünk folytatói IS SZERETHETŐ EMBERRÉ nőjenek fel!

2018. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Maradnak akkor az állatok..
2018. júl. 2. 21:40
 23/38 anonim ***** válasza:
37%

Aki ezt vallja, annak jó lenne, ha nem is lenne gyereke. Ez mind a gyerekeknek, mind a szülőknek jó lenne, és így a társadalomnak is.

Amiket itt írtak arra, hogy milyen szörnyű is tud lenni a gyerek, pont arra érv, hogy a gyerek annak való, aki akarja és aki a gyereket akarja. Nem a "bocs, de felcsináltak és már meg kell szülnöm" és nem is az "elb*sztam az életemet, és a gyerekemen élem ki".


"Igaz lehet,hiszen ha egymás mellé áll két egykorú nő,meglátni hogy ki szült már,teljesen le van az anyuka roggyanva...:-("

Talán nem a white trashből/cigány luvnyából kellene kiindulni (sajnálom, ha a kérdezőnek ez jutott), de pl a bnőm 29, 2 gyerekünk van, és ő ugyanaz a 172 centis 52 kilós szépség.

Ja, mert törődik magával, én vele, ő is velem, és együtt a gyerekeinkkel.


Akinek pedig az állat kell inkább, hajrá. A cicakávézó nyitva áll.

2018. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
39%

Csak egy apró gondolat kiegészítésül. Ha gyerek, akkor az előbb vagy utóbb szeretne állatot is (hörcsögöt, kiskutyát, satöbbi). Tehát a kérdés helyesen így szól: állat gyerek nélkül, vagy gyerekkel? :-D :-D :-D


(Tapasztalatból írtam, a négy gyerekem állatokat is akart. Ennek ellenére jól bírom idegekkel.)

2018. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
34%
júl. 1. 21:24-re válasz: Jól mondtad: a liberalizmus... Iidióta keze ide is elér! De ezt Neked nem kell követned! Ha gyerek jól van irányítva kiskorátó, megmutatva neki, hogy mit jelent a nem, s mikor igen, stb. nem lehet gond!
2018. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
31%
Az a furcsa, hogy akik a gyerek mellett érveltek, alacsony %-on állnak... Hova jut ez a mai világ? Borzasztó!
2018. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
27%
Kutyából és gyerekből is van ilyen is, meg olyan is. A gazdi vagy a szülő felelőssége, hogy milyen lesz! Kutyáim már vannak, gyerekeket is szeretnénk!
2018. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
18%

Én a következőt szoktam mondani: szereted az állatokat? Igen. Most mekkora a különbség egy plüss kutya meg egy igazi kis kölyök kutya között?


Nos, a háziállat és a saját gyerek között még nagyobb a különbség, már az összehasonlítás is nevetséges.


Hogy neveletlenek? Azok, bakker, de mi vagyunk a felnőttek. Rajtunk áll.


Én '75 - ben születtem, gyerekkoromban nem volt telefonunk, autónk, örültem egy Sport szeletnek ha kaptam. A kislányom négy és fél éves, már ült repülőn, fürdött a tengerben. A feleségem már kamasz volt mikor először eljutott a Balatonra.


Más világ van, ezzel nincs mit tenni. De nekünk kell terelni őket, ki másnak? Ez egy baromi nagy lehetőség, itt ez a sok kütyü. Ha az én időmben lett volna internet! Akkor a világatlaszt lapoztak ronggyá, most meg itt a Google Earth. Egyéb tartalmakat ne is említsek...


Persze, önzésre is nevel a világ, valósítsd meg magad, minek gyerek. Jó, majd menj el kutyád szalagavatójára, meg óvodai előadására.

2018. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Dudi76 válasza:
10%
A világ legcsodalatosabb dolga ha gyermeked van minden bajával, fáradtságával, örömével, boldogságával. Aki szerint inkább állat, mint gyermek az vagy mentálisan defektes, vagy nem jön össze a gyerek es ezzel kompenzál. Persze a mai vilagban divat önzőnek lenni, de hosszú távon igazi boldogságot csak a gyermekeidben találsz nem a 35ik kubai nyaralásban, nem az ájfon 28ban és nem is a 12ik kutyád vakarózásában.
2018. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

Aki igy gondolkodik mint te annak nem is valo gyerek,de állat se...azért mert van gyereke mirt lenne valaki leroggyanva???

Valoban néha kikészitenek az enyémek is,na de mi se voltunk diszpintyek kiskorunkban:)

Ha agyereket csak azért nem akarod mert leroggyansz majd,meg félted az idegeidet akkor állatod se legyen mert az is tud neveletlen lenni....

2018. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!