Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért mondják egyre többen?...

Miért mondják egyre többen? Inkább állat mint gyerek? Kikészítő idegileg nagyon a gyerek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 21:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
12%
attól teljesedtem ki, hogy anya lettem! Ilyen kérdést feltenni nem normális gondolat
2018. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 suri gyuri válasza:
0%
Azt is kėrdezhetted volna, hogy demenciás szülő (házastárs) vagy inkább egy állat? Nem könnyű a válasz
2018. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
58%
A liberális nevelés következménye. Mindent megengednek neki, nem következetesek. Leültetik a tv elé, számítógép elé,csak hogy maradjon csendben.Nem foglalkoznak vele, inkább mindent megtesznek, csak hagyja őket békén. A farok csóválja a kutyát. Felnőtt egy olyan generáció, akiknek fogalmuk sincs, mit kell csinálni egy gyerekkel.
2018. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
20%
Ha szereted a gyereket, élvezed minden vele töltött percedet. S akkor a gyerek sem viselkedik veled állatként.
2018. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a lánytestvéremnek 3 gyereke van ő például azért hívja így őket mert úgy is viselkednek de személy szerint ő nem is nagyon szereti őket szinte kitépi a kezüket a helyéről utána meg csodálkozik hogy úgy viselkednek. Amúgy már első gyereknél is ezt csinálta a gyerekével utána meg ordított mindent hogy miért csinálja, hát nem kellet volna állatként bánni vele.
2018. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 kriszpo ***** válasza:
52%

Nos, kezdjük az elején. Amit mondani szoktam: "nem vagyunk egyformák", ebből adódik, hogy nem mindenki alkalmas gyermeknevelésre. Egyébként igen, a gyerek tud idegesítő lenni (ahogy a felnőttek egy része is) de ezt egy szülőnek kezelni kell tudni.

Üdv.

- egy 37 éves kétgyermekes családapa -

2018. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam a kommenteket.


Az állatokat szeretem, van is. Gyereket sose szerettem volna és nem is lesz. Miért kell összehasonlítani a gyereket az állattal? Qrva nagy különbség van a kettő között. Ennyire egyszerű részemről.

2018. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
78%
en azok koze a ritka esetek koze tartozom akik megtapasztaltak milyen ha VOLT gyerekek es milyen ha nincs viszont vannak allataim. a gyerek beteg volt skizofren, 20 eves kora elott meghalt. soha annyi keseruseget gyuloletet szenvedest nem eltem meg mint amig elt a gyerek. sok eve (evtizede) mar hogy meghalt, azota vannak allataim , imadom oket csak es kizarolag oromet okoztak es okoznak a mai napig is. azota van normalis es szereto eletunk nyugalmunk amiota eltavozott az elok sorabol. nyugodtan le lehet pontozni nem erdekel. ha valaha terhes lettem volna ujra gondolkozas nelkul elvetettem volna amint kiderult a terhesseg. egyebkent meg fiatal koromban amikor nem volt gyerekem akkor is idegesitettek mar a latasukkal is. a sajat ostobasagom ill. naivsagom (19 eves voltam) volt az oka hogy nem derult ki hogy a volt ferjem csaladjaban volt skizofrenia, igy valoszinuleg oroklodott a betegseg, amit eleg keso tinedser korban diagnosztizaltak. mivel nem volt hajlando se gyogyszeres kezelesre se masra e egyenes ut volt a halalahoz. ami ugyan tragikus de a mi szamunkra a megvaltast jelentette. es az o szamara is ha hosszu tavon nezzuk hogy mi tortent volna vele kesobb.
2019. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!