Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mivel büntessem 13 éves...

Mivel büntessem 13 éves fiamat, és 8 éves hugát?

Figyelt kérdés

Nagyon csunyán beszélnek, Makacsak, szófogadatlanok.

Mivel büntessem meg őket?

Milyen büntifajtákat ismersz?


2010. jún. 18. 22:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
4%

Add őket államigondozásba! :D

Csak vicceltem! Te vagy az Pistike?

FAIL!!!

2010. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
61%
Ha az én gyerekem így beszélne velem,jutalmul olyan makarenkói pofont csavarnék le neki,hogy a takony menetet vágna a nyakára az biztos.Hozzáteszem soha nem ütöttem meg a gyerekeimet.14és 17 éves fiúk.
2010. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%
17 éves fiam van, de ha így beszélne velem, olyan taslit kapna, hogy a neve is bedagadna!!!Nem vagyok maradi (33 év), de itt más nem segít!
2010. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
vsz a családotokban vmi nagy gáz lehet, és ez az oka. a gyerek nem kap odafigyelést, nem érzi h szeretik, csak fegyelmezni akarják. és biztos a szülők közt is van valammi gebasz. a hátteret kell először rendbe tenni.
2010. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nem pistike bagyok

Egyáltalán nem kamu, mert a mai világban egyáltalán nincs szülői tekintély... sok vér öldöklés..

Hát szo ami szo van veszekedés, de mással nem lehet fegyelmezni őket, csak a veréssel...

2010. jún. 23. 21:30
 26/30 anonim ***** válasza:
A két felnőtt hogy beszél egymással és a gyerekekkel? Lehet van példa.
2010. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
NE ÜSD A GYEREKED!SOHA! Egyszer vissza fog ütni, ha nem is fizikailag, de iszonyatosan fog fájni!
2010. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mosd ki szappannal a szájukat, vagy verj rá. Engem összetörtek volna a szüleim, ha így beszélek velük és szerintem teljesen jogos lett volna az a verés. De a nevelést nem most kellett volna elkezdeni.
2010. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Eddig a legóntérdepeltetés volt a legjobb tanács. Milyen hasznos dolog az internet...
2010. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A fiadat büntesd úgy hogy leiratod vele mondjuk 50 szer le kell írnia hogy nem beszélek csúnyán, de ha gondolod ezt fokozhatod is hogy bonyolult legyen neki és ha egy betűt is rosszul ír le, kezdje előröl az egészet.

Lányodat meg zárd be a pincébe kötözd oda valamihez fejére a füles és a világ legrosszabb zenéjét hallgattasd vele.

2011. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!