Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek ha az iskola NEM...

Mit tegyek ha az iskola NEM képes fellépni?

Figyelt kérdés

Lényeg az az hogy a barátnőmel ketten egykoliba jártunk... Valamiért állandóan szekáltak,pedig ugy viselkedtünk mindt egy átlagos pár!Ienből több száz van a suliban... Egyszer mikor gyakorlat volt és OTT se voltam akkor a tanár engem hibáztatott hogy miattam késett a csajom...Pedig aznap nem is volt gyakszim.Barátnőm probálta megmondani a tanárnak.. hogy az nem az én hibám hanem az övé de a tanár mintha megse hallota volna...A többiek mégjobban elkeztek piszkálni...Megfenyegedtek hogy megvernek SZOlTAM oszinak, igazgatónak egy csomó tanárnak SEMMIT se tettek....A barátnőmmel kin voltunk faluba, délutáni szilencium előt meg utanna ki lehet menni és követtek minket öten.Azt mondták megakarnak verni minket.Ezért elfutottunk...Falu végéig kergettek minket nagyobbak még csak nem is a suliba járnak,vagyis nem mind....Akinek vissza kellett menni suliba az vissza ment a többi ott maradt mi nem mertünk vissza menni mentünk tovább.leültünk egy buszállomáshoz és mivel nem volt wifi se pénz a telón ezért vártunk.Kb 3 óra mulva jött egy tanár aki vissza vitt minket.Rendőr a kollégiumba kérdezte hol a francba voltunk nem tuttunk semmit mondani az ietségtől.Mind ketőnket felfügesztettek a suliból és a kollégiumból is....Most mit tegyünk?


Sajnos tudom hogy nem tökéletes a megfogalmazásom.Gondolom telivan hibákkal!De legalább igyekszem Magyarul irni...Nekem más az anyanyelvem.


2018. dec. 19. 12:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Még nem jelentettük fel..Én nekem volt egy ien ötletem de az ősök nem tették meg.
2019. jan. 10. 23:32
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha öten loholnak utánatok akkor azért csak illene már videózni.
2019. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A nyelvtanod anyanyelvi, de a szóhasználatod a legszánalmasabb szlengekből tevődik össze. Kiskamasz LÁNYOK beszélnek így. Te és a barátnőd eléggé gyerekek lehettek még. A kortársaitok is még ott tartanak, hogy "jujj, cejelmesek! Kergessük meg őket, mert az olyan menő!"


A kollégiumokban ritkán nézik jó szemmel, amikor a kölykök házon belül akarnak szerelmesek lenni. A nevelő tanárok egyszerre nagyon sok gyerekért felelnek ott és félnek hogy nem tudnak időben fülön csípni titeket, amikor tombolnak a hormonjaitok. Remélem azt már megérted, hogy itt mire gondolok.


Ami az igazgatót illeti, őt nem fogja érdekelni hogy éppen téged megkergettek, ugyanis fefyelmet tartani az ügyeletes tanár dolga. Az igazgatóhoz rángatás egy végső elrettentés, amitől vagy beijed a gyerek, vagy nem. Ami téged illet, növessz tököt és vívd meg az iskolák mindennapi diákharcait. Senki sem fogja a gonoszkodó társaidat elszeparálni tőled némi cukkolás miatt.

2019. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ebben az iskolában több gyerek is ugyanazt tette amit mink. Szerelmesek voltunk/vagyunk, csókolóztunk. Ne úgy képzeljétek el, hogy az út közepén hanem mint egy normális szerelmes pár.

Voltak zaklatások mivel nem mindenkinek tetszett, hogy együtt vagyunk de mi ezt jelentettük. Amint már mondtam az igazgató a székével/foteljével volt elfoglalva. Mikor a faluban pontosan 5 személy üldözött minket nagyon megijedtem. Elmentünk elég messze és egy buszmegáló-ban vártuk a tanárt. Mikor megérkezett kérdezte, hogy hol voltunk mi nem mertünk semmit mondani mert féltünk, hogy megvernek. Aznap én hazamentem a szüleim kétségbe voltak esve. Mikor bementek másnap a suliba megtudtam, hogy el tanácsoltak. Az iskola pszihiáter-hez szeretett volna küldeni. Barátnőmnek megmondták csak akkor jöhet vissza, ha velem szakít. Ő ezt nem válalta átment egy másik suliba én úgy szintén. Amiről nem nagyon akartam eddig itt beszélni az az, hogy a szüleim sem voltak segítőkészek mikor ezt elmondtam még most sem azok. Tudom lehet azt mondtam, hogy sokat segítenek meg minden de egyáltalán nem. Ők végig a sulival értettek egyet, hogy én pszihiátriára esett vagyok. Elmentünk egy pszichológushoz aki világosan elmondta, hogy én nem vagyok oda való. A szüleim még mindig úgy kezelnek mindha beteg lennék. Lekezelően viselkednek velem úgy kb mindt egy 3 évessel.

2019. jan. 27. 00:31
 15/17 A kérdező kommentje:
Ugye a falu végén megkellet volna álnunk. Mi nem áltunk meg de az üldözőink végig ott vártak.
2019. jan. 27. 00:39
 16/17 A kérdező kommentje:
Kikerülni meg nem bírtuk volna őket.
2019. jan. 27. 00:40
 17/17 anonim ***** válasza:
fel kellett volna őket jelenteni a rendőrségen, a gyerekeket, az iskolát stb. A ki néma azon nem segítenek (és értem, hogy szóltatok,de ha látjátok, hogy nem lépnek akkor felsőbb szinten kellett volna szólni, a rendőrségen teszem azt)
2019. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!