Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális, hogy a szüleim így...

Normális, hogy a szüleim így kezelik a húgomat?

Figyelt kérdés
Főleg anyám viselkedésével van probléma (szerintem). Bár azért tettem fel a kérdést,mert nem tudom,hogy szülő részéről ez normális reakció-e. Szóval,az a helyzet,hogy van egy 3 éves húgom,akinél elkezdődött pár hónapja a dackorszak. Ebbe az is beletartozik,hogy néha ordít,mindenre nemet mond,stb. Viszont ez anyát már elég durva mértékben felidegesíti. Ilyenkor ő is elkzed ordibálni,nem ritka;hogy nem a legszebb magyar szavakat használja,és elég erősen megpofozza/fenekeli a húgomat(fent hallom a szobámban). Én pedig nem merek közbeavatkozni,apám szerint pedig anyámnak van igaza. Ilyenkor kicsit én is félek,mivel anyám elég hangulatfüggő,és engem is megviselnek a veszekedések (akár velem,akár a húgommal veszekszik). 16/L

2019. jan. 5. 14:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%
Van egy 6 éves kislányom... Az egy kezemen meg tudom számolni hányszor csaptam a popsijára... Nekem a bevált módszer amikor hisztizett hogy meg kértem hagyjon békén, nr szóljon hozzám amíg hisztizik.. Úgy tettem mintha ott sem lenne.. Ez jobban fájt neki mintha megvertem volna.. Ezt eljátszotta jó néhányszor de leszokott róla hisz semmit nem ért el vele csak azt hogy nem szólok hozzá.. Teljesen elhagyta ezt a viselkedést..
2019. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!