Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi a jó fenét csináljak? Nem...

Mi a jó fenét csináljak? Nem bírom!

Figyelt kérdés

11éves,átlagos fiam van.Két nagyobb fiú 14-15 évesek.folyton bántják,megalázzák.Már kimenni sem mer a házból.A két nagy gyerek,erős én nem bírok el velük,a családsegítő azt mondta nem tudnak mit csinálni.szüleik kiröhögtek,hogy mit csináljanak már két ilyen nagy fiúval.Fiam bepisil miattuk,rángatózik..stb...

Eltiltani ok. de egy utcában lakunk,még a boltba sem mehet el miattuk.

Valaki adjon valami tanácsot,mert beleőrülök.


2010. jún. 28. 22:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Azta, micsoda világban élünk. Figyelj, nem tudnál "szerezni" pár napra "kölcsön" egy erős rokont, barátot? Aki előugrik, mikor szükség van rá, és galléron ragadja azt a két idiótát! Hú, nagyon felhúztam magam, nagyon sajnálom a kis 11 évesedet. Másokkal is ezt csinálják? (Férjed?)
2010. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj egy helyi rendőrrel! Kérd meg, hogy néha állítsák meg őket, hogy ők is érezzék, hogy nem mindig vannak felül! Jobb ötletem nincs! Sajnálom a fiad és téged is!
2010. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Tényleg, nálatok nincs polgárőrség?
2010. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Azokkal csinálják ezt akik kisebbek tőlük és nincs aki megvédje őket!Az én fiamon kivül még egy gyerekkel akivel nem törödnek.Én meg kevés vagyok.Férjem meghalt.
2010. jún. 28. 22:33
 5/35 A kérdező kommentje:
Van polgárőrség,de csak éjszaka,a fiam olyankor már nincs kint.rendőrség sem csinál semmit,ott is voltam.
2010. jún. 28. 22:34
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
14 évesek, magyarul büntethetőek, fel kell jelenteni őket és kész
2010. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne haragudj, sajnálom a férdet halálát :( Őszinte részvétem.


Akkor csak kéne valahonnan elővenni egy férfit, aki néha-néha (mint barát?) elkísérné a fiadat a boltba, ide-oda.. Nincs ilyen a környezetetekben? (szomszéd, stb?)


Egyébként igen, a feljelentés sem rossz, de gondolom, akkor az csak olaj lenne a tűzre, nem?

2010. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Valami barátot valóban kapj elő, mielőtt tönkremegy a fiad. Akár meg is rakhatja őket, majd igazolunk neki alibit, hogy nem is volt ott. És mondja meg, hogy ezen kívül már csak egy esélyük van, ha még egyszer meghallja, hogy bántanak akár egy kisebb gyereket is, akkor visszajön, és nem köszönik meg, amit kapnak. Nincs jobb ötletem, sajnos az ilyeneknek a szüleik a ludasak, és ha őrájuk nem tudsz hatni, akkor nem érsz el semmit.
2010. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Cigányok? Engem arra emlékeztet ez a viselkedés.

Amúgy sztem állj a sarkadra és kapd el őket. Mégiscsak felnőtt vagy, ők meg 14 évesek. Jól leordítod őket, annak lesz hatása.

2010. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

kivételesen nem cigányok!

Probáltam velük beszélni szépen,csúnyán kiröhögtek!

2010. jún. 28. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!