Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti hogyan oldanátok meg ha az...

Ti hogyan oldanátok meg ha az elsős gyereketek nem akar felkelni aztán azért hisztizik, hogy nincs ideje otthon reggelizni?

Figyelt kérdés

Természetesen nem marad étel nélkül, útközben, vagy a suliban még tanítás előtt tud enni.


Nem tudom, a kérdés szempontjából mi lenne fontos infó. Egyedül nevelem, segítségem nincs, nem hagyhatom másra. Munkába meg időben be kell érni. Zenés ébresztő van, több is, korábban már nem tudom kelteni. Este időben lefektetem.


2019. máj. 13. 08:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Van ébresztőórája? Az enyémeknek van, és nem az ágyuk mellett, hanem a szoba túloldalán, hogy ki kelljen mászniuk az ágyból, amikor csörög :) Nekünk sokat segített.
2019. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!