Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar otthon enni?...

Miért nem akar otthon enni? Mit tehetnék hogy változzon?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 éves mindenhol gyönyörűen eszik ( mamák, ismerősök, óvoda) de otthon nem akar enni😞

Már próbáltuk a közös családi évest, a nagyítól hozott ebèdet ( amit ott jóìzűen evett) próbáltam mesèvel, mèg a tvt ès az ágyban evèst is engedtem de sehogy sem 1-2 falat után nem kell neki 😞

Ha egész nap otthon vagyunk kèpes csak gyümölcsöt enni se szendvics se ebéd nem kell neki.

Van mèg valami amit próbálhatnèk? Az egész kb 4-5 hónapja kezdődött előtte nem volt vele gond



2016. aug. 4. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt én nem adtam neki édeséget csak ha evett rendesen és inni se kapott édeset első egy két nap nehéz volt de egy idő után elhagyta hogy nem eszik mára már rendesen eszik most volt hát éves
2016. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nálunk édesség nem igazán van max tìzóraira vagy uzsira joghurt kb heti egyszer meg tejszelet, de nem rajong se a csokièrt se a cukorkákèrt :-(

A cukros lötty is csak a reggeli kakaó igaz abból megiszik vagy fél litert. Holnap megpróbálom hátha eszik ha nem kap reggel majd csak maximum vacsora után.

2016. aug. 4. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges erőltetni. Biztos ,hogy a meleg is közrejátszik valamennyire. Megkínálod , kirakod elé és ha nem kell neki , majd megeszi amikor éhes lesz. Azt majd ő érzi ,hogy mikor jön el az a pont amikor más enni akar.
2016. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!