Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nektek mikor üllt a bilire a...

Nektek mikor üllt a bilire a gyereketek?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 2 éves 3 hónapos de még nem akar ráülni a bilire valakinek valami tanácsa van?
2019. szept. 21. 16:19
1 2
 11/11 Bogus20 ***** válasza:
24%
kislányommal 11 hónaposan kezdtem. 1 éves kor körül még nem tiltakoznak ellene, ez lenne az ideális időszak hogy megtanuljanak bilizni. Ha lesz még gyereked olvasgass Montessori-ról, hogy mi az ő ajánlása, én ezt követtem. 19 hósan lett szobatiszta végül. Én keresnék egy facebook-os csoportot, ahol máshogy közelítik meg a szobatisztaságot( EC vagy Montessori), mint ahogyan ma elterjedt nálunk és ott kérnék tanácsot, hogyan tovább. Ott nem fognak lehurrogni, h szeretnéd ha már szobatiszta lenne. Engem kb mindenki hülyének nézett mikor meséltem h biliztetem az egy évest, aztán most meg csak lesnek h nem kell már pelus akkor sem ha házon kívül vagyunk.
2019. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!