Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kinek mi vàlt be bekakilàssal...

Kinek mi vàlt be bekakilàssal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a gond,amitől màr kezdek kiborúlni tehetetlenségemben,hogy kisebbik fiam,4éves volt augusztusban,és még mindig bekakil.1 éve pisi szempontjàból szobatiszta volt,de oviba bepisil,bekakil,és nagyon kellemetlen,sokféle trükkel próbàlom rávezetni,hogy Wc,de nem.Új oviba jàr,költözés miatt,az eddigi oviban pedig én voltam a dadus :) szóval velem volt,a pisit azt mondta,de a kakit nem.Van vki ilyen helyzetben?Vagy volt?

2019. szept. 26. 13:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Írhatod privibe
2019. okt. 9. 17:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is elkuldhetnéd, megköszönöm. :)

Amúgy itthon megtört a jég, bilibe is tud kakilni. De nagyon sokat ül, hosszan és sok sikertelen. De ez már jó irány. Oviban még bugyiba megy, de kértem hogy kicsi türelemmel legyenek, itthon már volt siker

2019. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!