Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi a véleményed a szobatisztas...

Mi a véleményed a szobatisztaságról?

Figyelt kérdés
A kérdést azért írtam ki,mert felmérest készítek arról,h a kisgyermekes anyukáknak mi a véleményük a szobatisztaságról általában.

2019. szept. 28. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
És a gyakorikérdések trolljainak a válasza érdekel? Komolyan? Ott van egy csomó anyukás facebookcsoport, reálisabb képet kapsz ott ❤️
2019. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Milyen véleményed van járásról? Na, ennyi értelme van a kérdésnek.
2019. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Butaság. Maradjon örökre pelenkás.

Bocsi, de hü.lye kérdésre ugyanolyan válasz jár.

Komolyan, milyen véleményem lenne? Örültem, mikor végre letehettük nappalra a pelust, mert ugye ez a szobatisztaság. Az ágytisztaság pedig később alakult ki. Hát van ilyen.

2019. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát,köszi! Valóban furcsa a kérdés,de az késztetett a kiírásra,mert egy barátnőm most viszi bölcsibe a kislányát. Ott kapott egy kérdőívet,ami arra szolgál,h jobban megismerjék a gyermeket. Ezen a kérdőíven szerepel a kérdés. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére ezzel kapcsolatban.
2019. szept. 28. 08:30
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi erdekel pontosan?
2019. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem furcsa, hanem idióta kérdés. Egészen biztosan nem szerepel így semmilyen bolcsodei kérdőíven. Max mi a véleményed a korai szobatisztaságra nevelésről lehet. Az eredeti kérdés ugyanis értelmetlen. Mi lenne róla a véleménye az embernek? Szükséges. Kell, a normális élet része.
2019. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Tuti nem így szerepelt, vagy volt hozzá magyarázat.

Gondolom arra voltak kíváncsiak, hogy elkezdhetik a bölcsiben a szobatisztaságra nevelést vagy hagyják a szülőkre és ahhoz asszisztáljanak aszerint, hogy a szülő hogy szeretné.

2019. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Van olyan anya aki azt mondja bár sose lenne szobatiszta a gyereke? Ez a felmérés úgy butaság ahogy van
2019. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Fogalmam sincs, hogy erre hogy lehet válaszolni, és ezek szerint nem én vagyok hülye, mert más sem érti a kérdést. Kérdező pontosan mi a szőrt akarsz most te pontosan tudni??
2019. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan, mégis mi a véleményem róla? Ekkora hülye kérdést. Nyilván örülök, hogy 9 évesen már nem pisil és kakil be a gyerekem és örülök neki, hogy én is egyszer az lettem és én se csinálom össze magam. Ilyen idióta hülyeséget. Hová jut a világ, de komolyan?...
2019. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!