Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi a véleményed a szobatisztas...

Mi a véleményed a szobatisztaságról?

Figyelt kérdés
A kérdést azért írtam ki,mert felmérest készítek arról,h a kisgyermekes anyukáknak mi a véleményük a szobatisztaságról általában.

2019. szept. 28. 08:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hangsúlyozom,szerintem is idióta kérdés. De emiatt nem kell engem butának titulálni. Egy intézmény által kiadott kérdőíven szerepel. Szóval,nem én találtam ki.

De feltehetném úgy is a kérdést,h ki mit írna válaszként egy ilyen kérdésre,ha ki kellene tölteni egy ilyen kérdőívet a bölcsibe.

Szerintem is alapvető dolog szobatisztává válni,meg is lepett,h van ahol ilyet kérdeznek egy szülőtől. De mégis,erre mit lehet válaszolni?

Köszönöm az eddigi válaszokat,bár a kérdésre még senki nem válaszolt érdemben.

2019. szept. 28. 12:40
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre senki nem is fog érdemben válaszolni.

Ha elém tettek volna egy ilyen kérdőívet, az lett volna az első, hogy megkérem, mondják el szépen, hogy mire gondoltak, mert így nem lehet válaszolni.

2019. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést


Ez egy természetes folyamat eredménye, aki egészségees előbb utóbb szobatiszta lesz.


Ennyi.

2019. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Érdemben csak olyan kérdésre lehet válaszolni, aminek van értelme. Ennek nincs. Kb olyan, mintha azt kerdeznek: mi a véleményed az evésről? Mi lenne? Kell az eletbenmaradashoz. Egészen biztosan nem szerepelt ez egy intezmeny alltal kiadott kérdőíven.
2019. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy veled van a baj. A baj azzal van, aki ezt a kérdést feltette. Én nem vagyok hülye, jól megy a szövegértés, de konkrétan itt tényleg nem lehet tudni, hogy a kérdés feltevője mire gondolt. Mert én egy értelmes nőnek gondolom magam, de ez így önmagában egy olyan értelmetlen kérdés, amire csak értelmetlen és hülye választ lehet adni.
2019. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!