Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Gyerekpszihológus segít?

Gyerekpszihológus segít?

Figyelt kérdés
Ha 4 és fél évesen az oviban pepisil,bekakil,de otthon szól és wc-re megy.Vitte vki ezzel kapcsolatban pszihológushoz?Segített?

2020. jan. 2. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
psziCHológusként keresd és akkor fogsz is találni olyat aki szakvéleményezi a problémádat.
2020. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segíthet.
2020. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minél előbb.

És az óvónökkel is beszélj erröl.

2020. jan. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondtàk míg nem szobatiszta,addig jó lenne ha otthol lennék vele
2020. jan. 3. 07:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyanhoz menj, akit ajánlanak, akár maguk az óvónők.


Mi is ezzel mentünk pár éve, de mivel alig tudtunk magánban is bejutni pszichológushoz, hát kb. mindegy volt már, hogy kihez.


A szakvélemény 10.000 Ft-ért: "én bepelenkáznám".

Ez komoly! Ezt mondta, akinek a mai napig ott virít a neten a képe vezető pszichológusként egy vidéki nagyváros kórházának honlapján.


Drukkolok!

2020. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hàt ezt mondta ?Komolyan?
2020. jan. 3. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos.

A dolog aztán magától rendeződött. Saját (nem szakértői) elemzésem szerint az lehetett a gond, hogy egyrészt én abban az időben eléggé feszült voltam, sok gondunk volt, és ami a másik: az egyik óvónő is sokat volt készen, mert az édesanyja akkor halt meg. Szerintem e kettő tett be a gyereknek.


Tényleg az lenne a legjobb, ha olyanhoz mennétek, aki tényleg nem kontár, azért írtam, hogy legjobb lenne javaslat alapján valakihez bejutni. Kitartást!

2020. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt.A te gyereked hàny éves volt?
2020. jan. 3. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:
5 éves volt akkor, ő "csak" bepisilt
2020. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!