Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden este Barátcserje, e...

Minden este Barátcserje, e vitamin, folsav + palástfű és cickafark tea. Mi lehet a baj ha ez sem segít?

Figyelt kérdés

Mindenből este napi 1.

Első teázós hónapom volt, 3 nappal elöbb jött meg a nemvártnál.



2019. nov. 18. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A teherbeeséshez ennyi nem elég
2019. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha hormonális vagy pajzsmirigy probléma áll a háttérben, ezek nem segítenek. Ha jól értem, egy hónapja iszod a teákat, ez kevés idő. Még az erős hormonális gyógyszereknek is több hónap kell, hogy hasson.
2019. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is esélyes h a két gyógynövény többet árt, mint használ.
2019. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten ártott a tea! Elvesztegettem három hónapot velük. Ha nincs bizonyított hormonproblémád, akkor kifejezetten ártalmas is lehet.
2019. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehhez a kombohoz meg szedtem mehpempot is. Nekem osszejott, bar bebizonyitani mem tudom, hogy tenyleg ezek segitettek. Rendszertelen ciklust akartam helyrepofozni, baby lett belole :)

33 hkm

2019. nov. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták, ha nincs hormongondod, többet árthat mint használ, pláne, hogy a tea + barátcserje együtt már brutál... Nem előnyös csak úgy belevágni egy ilyenbe, mert lehet, hogy fél év lesz mire helyreáll minden utána. Ha babát szeretnétek, magán vérvétel, hormon szintek megnézése, TSH T3 T4, IR, ovu utáni 7. napon progeszteron, kezdetnek ez is elég infót adhat, és ezzel irány egy endokrinológus.


Én is teáztam és meg is bántam, barátcserjét megvettem, utólag olvasgattam, el s emertem kezdeni szedni.

Amit fontos szedni, folsav, D vitamin!!!, e vitamin. Mi 7 évet vártunk, amint kiderült mi a gond (ráérősek voltunk, nem siettünk dokihoz) 3. hónapban összejött a baba. Pedig előtte én is inofolicot ittam, teát is próbáltam, tök felesleges vagyonokat áldozni a házi talán segít dolgoknak, akkor inkább áldozzon az ember egy vérvételre meg egy konzultációra az eredmény alapján, és hamarabb jön a baba.


Sógornőm is mindent kipróbált, még diétákat is, pedig vasággyal együtt 45 kg. Méhpempőt, stb... aztán végre hajlandó volt dokihoz fordulni.... nagyobb gondok álltak a háttérben, orvosi segítséggel végül lombik előtti ciklusban spontán fogant a babjuk... egy év volt csak amit dokihoz mászkálással töltött, előtte meg 4 év házi marhaságok.


Nem éri meg. Erre vannak a drága dokik, hogy segítsenek. Nyilván, ha az elején vagytok a dolgoknak, nem kell rohanni dokihoz, de nem is kell feleslegesen hazavágni a hormonszinteket, a gyorsabb siker érdekében hiszen, ha belepiszkál az ember a hormonokba, dupla, ha nem tripla annyi idő helyrerakni.


Gondold át, mert nehéz hosszú éveket várni, utólag én is lehettem volna okosabb, csak ezért írtam meg neked a tapasztalatom alapján a véleményemet.


Minden jót!

2019. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!