Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 5 éves fiam többször be...

5 éves fiam többször be csorgat, miért?

Figyelt kérdés

5 éves fiam teljesen szoba tiszta. De vannak balesetei.

Mikor megy a wcre van hogy nedves a bugyija mert be be csorgat.

Ma kifejezetten gyakran már 4x öltöztetettem át.

Nem értem a probléma okát.

A napokban több folyadékot is iszik mert náthás.

Fel fázásra is gondolok, de azelőtt is párszor elő fordult. Gyerek orvos véleményét is ki kértük szerinte el játszódja magát tul bele merül, de már aggaszt.

Nem minden nap van így

Van mikor egész nap száraz a bugyija. Egyedül jár a wcre.

Sajnálom ha hosszú lett😔



2020. okt. 22. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, egyeztess egy nephrológussal.
2020. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, de nem derült ki az oka, elhagyta...

Mi voltunk dokinál is hátha szervi ok, de minden érték jó volt. Volt, hogy éjszaka is bepisilt, fel sem ébredt rá.

Háziorvosunk nekünk is annyit mondott rá, hogy belefeledkezik a játékba és későn indul.

2020. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem kisgyerek, meg tudja fogalmazni a problémáját, kell tudnia uralkodni magán. Lassan iskolás. Mit mond a gyerek? Hirtelen jön az inger? Nem érzi? Csípi?
2020. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérdezem az okát számtalanszor. Azt mondja későn ér oda. Nem csíp se nem fáj neki

Engem is aggaszt.

Pld a tegnap délután már egyáltalán nem fordult ez elő 15 20 percenként emlekeztettem hogy menjen wcre.

Ma megyünk egy másik gyerek orvoshoz aztán ki kérem az ő véleményét is.

2020. okt. 23. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Leírnád majd mit mondott az orvos? Mi is ilyen problémával küzdünk 6 éves kislányommal. Szervi oka nincs, pszichológus szerint is rendben van. Éjjel soha nem pisil be, csak akkor csurog be, ha játszik, vagy bármi számára érdekes dolgot csinál. Idegen helyen, oviban nem. De sajnos itthon nagyon gyakran, naponta többször.
2020. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pelenkát szeretne, azért pisil be.
2020. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!