Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan kezdtétek el a bilire...

Hogyan kezdtétek el a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt ekkor a gyerek? Mennyi idő alatt sikerült?

Köszönöm a válaszokat!


2020. nov. 3. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Lépcsős fellépőt tettünk a wcre. 2.5 évesen szokott át oda.
2020. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem szoktattam. Volt otthon egy bilije pici korától, amivel játszhatott, tudta, mire való, és amikor elérkezett az idegrendszeri érettség megfelelő szintje, akkor elkezdte kérni, mi meg nagyon örültünk, ha sikerült bele valami.

Azt hiszem, kb. két és fél éves volt, és egyik napról a másikra szokott le a pelenkáról.

2020. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Már volt rengeteg hasonló kérdés. A pelenkareklámozók folyton felteszik, hogy butíthassanak.
2020. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
3-as, hogymivan? A válaszodnak semmi értelme...
2020. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az marhaság, hogy nem kell foglalkozni a gyerekkel. A szülőnek kedvet kell csinálni a szobatisztasághoz, vagy értékelni kell a gyerek törekvését, mikor kezd járni.
2020. nov. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Én a bilit kihagynám. A wc re szűkítőt, és arra szoktatnám. Neked is sokkal kényelmesebb. Én 2,5 évesen kezdtem a szobatisztaságra nevelni, kb 3 hónap kellett h sikerüljön. Kezdettől a wc be ment minden.
2020. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!