Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Első gyerek, hamarosan 3 éves, kisfiú. Elkezdett érdeklődni a mosdóhasználat iránt, de gondja nincsen a pelenkával (pedig nem a leghimihumibbat hordja). Tetszik neki a vécészűkítője, 2 napja jó hosszú időket üldögél rajta, nagyjából 80%-os sikerrátával. Már a nagydolgát is végezte a vécébe. Ezen felbuzdulva közösen vettünk neki (választhatott) alsónadrágot és kapott egy jutalommatricás könyvet, ami a szobatisztaságról szól. A kérdéseim:

Ha szeretne alsót hordani, akkor többé ne adjak rá pelust ébrenléthez?

Délutáni alváshoz adhatok rá még pelenkát?

Ha elmegyünk futóbicizni, akkor pelus vagy alsó?

Ha olyan helyre megyünk, ahol van mosdó, akkor pelus vagy alsó?

Van bármi jó tanácsotok, ami esetleg nálatok bevált?



2021. jan. 29. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem a gyereket, hogy mit vegyünk fel: alsónacit vagy pelust? Elmondtam, hogy hová megyünk, mennyi ideig nem lesz lehetősége wc-re menni (pl.Az uszodába megyünk, az egy kicsit messze van. Kibírod odáig? Vagy: síoverál lesz rajtad, kicsit tovább tart levetkőzni, mint nadrágban) Elvégre az ő teste, ő érzi, tud-e már addig várni a pisiléssel, amíg alkalmas helyet keresünk. Persze mindig volt nálam váltóruha. De nem volt szükség a váltóruhára. Ügyesen belőtte a gyerek, mikor mehet az alsónadrág és mikor kell pelus.
2021. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyobb utakra adok rá pelust, de mindig szárazon veszem ki alóla. Ha ismerősökhöz megyünk oda nem adok rá, de pl bevásárló központban igen, nem vinném nyilvános mosdóba mèg
2021. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!