Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pelenkaugy, tanacstalan...

Pelenkaugy, tanacstalan vagyok, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
3.5eves kislanyom 1 eve szemez a bilivel,wcvel,1eve van h hol szol,hol kimegy pisilni es hol becsorgat.Belefaradtam.Szeptemberben menne oviba,ahol csak szobatiszta gyereket fogadnak,mikozben igy allunk.Ha nem feledkezik bele a jatekba,szol vagy kimegy pisilni.Kakit nem is erzi,illetve ha elkezd felala rohangalni es nem talalja a helyet,akkor tudom h ra kell ultetni.Ha a varosba kimegyunk pelenka nelkul,felo h becsorog valahol,igy sok sok baleset utan inkabb pelenkat adok ra,ilyenkor nem is szol vagy megkerdezi h anya van rajtam pelenka?ha igen a valasz,belenyomja.Muszaj lenne elmennem vegre dolgozni de felek h visszadobjak az ovibol a szobatisztasag miatt.Nagyobbik lanyom 2.5evesen 1het alatt lett nappal es ejjel szobatiszta,a kicsivel meg itt szivok egy eve es nem latom a veget.(kulfoldi ovi,nem pelenkaznak).mit tudnek meg megprobalni???
2016. aug. 19. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne adj rá pelust, csak bugyit egy pár napig jó sok kell majd szinte folyton megy a mosógép, de megfogja tanulni.

Pelusban kényelmes. De egy pisis, kakis bugyi kellemetlen lesz neki

2016. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha bepisil,bekakil,mar tepi is le magarol es ker tisztat.Ragaszkodjak hozza h maradjon abban?igy erted?
2016. aug. 19. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is, ne adj rá pelenkát. Ovin meg ne parázz. Normális, h időnként van baleset, ezen egy óvónő se fog kiakadni. Ha mégis szóvá teszik, max mond azt, hogy az ovikezdés miatti stressz miatt eshetett vissza. Legkisebb lányom 4,5, van két fiú is a csoprtjában, aki rendszeresen bepisil. Nem csinálnak belőle ügyet.
2016. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!