Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szeptemberben kezdi kislányom...

Szeptemberben kezdi kislányom az óvodát. Még nem szobatiszta,mit tegyek? Vagy még nem vagyunk elkésve?

Figyelt kérdés
Ráül a bilire,látom hogy nyomja hogy tudjon pisilni mégsem megy neki. Pedig van olyan hogy tényleg kellene neki mert ahogy leszáll róla van hogy azonnal pisil. Wc-n is hasonló a helyzet. Mit tehetnék? Szeptemberben ovi de úgy látom egyátalán nem áll készen a szobatisztaságra.2 és fél éves
2021. jan. 31. 07:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne adj rá pelust! Vegyél vanish szőnyeg tisztítót! Ugyanígy volt a lànyom mint amit leírtál a kérdésben, novemeberben kezdtük. 2nap volt pisi meg meglepetés hurka a szőnyegen, 3.nap már semmi baleset, 5.nap mesenézésbe belemerült és már nem ért el a bilig aztan semmi baleset így telt el 2hétig (alul pucéran) aztan 2het utan kapott nadragot bugyi nelkul, naa ott volt jo par baleset mikor folyt vegen a laban a pisi utana kapcsolt csak, igy telt el megint kb 2het es a napok múlásával egyre ritkultak a balesetek, lement úgy egy hét hogy semmi baleset max olyan, h rosszul tolta le azaz kicsit belelogott a bilire es rafroccsent de azt nem veszem baleset kategoriaba. Ugyvoltam vele, hogy még 1baleset mentes hét és kap bugyit, de mar a hét kedden kérte a bugyit, úgy voltam vele ha ô akarja akkor raadom nem varok, na es azota szobatiszta. Neha volt egy ket baleset de ugy h pl kezet mosott es kozbe bepisilt, arra nagyon figyelj ha kezet mostok elotte pisiljen, a csobogo viz nagyon ingerli az enyémet. Januarba szerintem már nem volt baleset sem. Délutani alvashoz nem kap pelust, ejjelre igen, vagy havalahova messzebb útra megyunk akkor adok ra biztonsagbol, de szinte mindig üresen veszem ki alóla
2021. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
60%
12-es valaszolo vagyok ujra. Nalunk a pelenkat rogton a bugyi valtotta, az amolyan nagylanyos dolog volt, hogy mar bugyit vehetnek fel (szigoruan cicanadraggal, hogy ha baleset van, akkor ne legyen oriasi tocsa, bar az se rossz megoldas, amit a 13-as valaszolo irt, csak ugy lehet hogy picit nagyobb pisifoltot kell takaritani). En ha hosszabb utra mentunk, akkor se adtam rajuk pelenkat, persze amig 15 percenkent pisiltek, addig a par napig nem mentunk sehova, de az csak nehany nap volt. Van a boltokban utazobili, az meg annyira erdekes dolog, hogy orulnek is neki (a majdnem 5 evesem is szivesen belepisil, pedig o azert mar jo regota nem hasznal bilit, de az utazobili nagyon tetszik neki, es igy az auto elso uleset hatratolva is megoldhato-kis stressz mellett, nehogy kiboruljon :-D . Ha ilyesmit veszel, akkor sima szemeteszsakkal sokszor hasznalhato). A lenyeg, hogy nagyon egyet ertek a 13-as valaszoloval, hogy ha elhatarozod, akkor legyen vege a pelenkanak nappalra, de az ejszakat ne siettsd. Es kitartast a takaritashoz, elobb utobb jobb lesz :-)
2021. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!