Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szeptemberben 3 éves lesz a...

Szeptemberben 3 éves lesz a kislányom, fel is vették az óvodába, de tiltakozik a szobatisztaság ellen. Állandóan azt kiabálja, hogy csomagolj be! Mitévő lehetünk?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
nyugi semmi baj nem lesz addigra. A nyári nagy melegben magától fogja ledobni a pelenkát. Nagyon sok idő van még és hidd el megoldódik addigra, csak ne nagyon erőltesd.
2014. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem zavarja, hogy beizzad :(
2014. jún. 13. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Idő kell neki. Fiam most múlt 3. A héten kezdtünk próbálkozni a szobatisztasággal. Bölcsiben is segítenek. Nem tudom sikerül e őszre rá venni, de ha nem nem. Majd oviban szobatiszta lesz.
2014. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első, nem tudom, ki húzott le téged, mert én zöldet nyomtam :(
2014. jún. 13. 20:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, szegény második válaszoló sem ússza meg, nekem csak 39%-ra sikerült feltuningolnom... No comment
2014. jún. 13. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Mindent megtesztek azért hogy lekerüljön az a pelus?

Az "erőszak" ilyenkor nem megoldás szerintem.Magyarul a leszedem a pelust azt lesz ami lesz.

Az én technikám így nézett ki:

1. Beengedtem a lányomat a wc-re mikor pisiltem, és elmagyaráztam neki hogy nekem nincs pelusom mert én már nagylány vagyok és wc-be pisilek.

2. Rengeteg beszélgetés.Bili elől hagyás.

3. Pelenkázásnál hihetetlen színészi képességeimet előszedve szenvedtem..hogy "jujj de büdi", "ezt már rég a bilibe kéne csinálni"..stb.


Egyszer csak nem kérte a pelust reggel.2,5 éves volt.De szerintem ha csak úgy levettem volna róla a pelust, még mindig üvöltene érte..mert makacs..de nagyon.


(nem pontoztam le senkit!!!TÉNYLEG!!!)

2014. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
3as vagyok. Az enyém már egy nap után nem akarta a pelust hordani azzal nincs baj, de simán bepisil, utána szól aztán kész, nem érdekli. Én is engedtem már neki, hogy odajöjjön mikor pisiltem, de ez sem hatja meg. De egyszer majdcsak elhagyja, az oviban majd leszokik róla, ha előbb nem.
2014. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is ez a helyzet, csak annyiba különbözik, hogy a bölcsiből már küldenék oviba, de a lányom nem szól, vagy eljátsza, és nem zavarja ha kakis pelus van rajta a nagy melegben :( úgy érzem, sosem lesz ovis :(
2014. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
de miért nem viszed ettől oviba? Ott hamarabb megtanulná.
2014. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Az oviban elvárás a nappali szobatisztaság!!!!
2014. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!