Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislanyom 2.5 eves. Szeptember...

Kislanyom 2.5 eves. Szeptemberben keztük el a szobatisztasagot. Kaki kerdes? Többi lent

Figyelt kérdés

Eddig mindig törtebtek balesetek. Ejszakara pelebka volt rajta meg ha kakilni kellett akkor is kihisztizte a pelenkat. Mar 1 honapja teljesen szobatiszta. Sem ejjelre sem nappalra nem kell neki.

DE viszont kaki nem megy sem a biliben sem a wcben. Keri a pelenkat kakilashoz. Ha nem adok neki vagy nem kakil vagy bugyiba kakil. Van valami ötletetek hogy mit csinalhatnek?


2018. jan. 31. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit. 2,5 éves. rengeteg gyerek van így. és mégsem látsz senkit 8-18-58 évesen pelenkába kakálni... majd leszokik róla, ha úgy érzi, ő már túl nagylány hozzá.
2018. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

A keresztlányom is így volt. Már 3 éves volt majdnem, de a kakit csak pelusba volt hajlandó intézni, de az is zavarta, mert érezte, hogy "ciki".

Nálam nyaralt a bátyjával együtt és napokig kínlódtunk. Kirándulást terveztünk, de így nem mertem neki indulni, ezért elbeszélgettem vele, hogy a bátyjával szúr ki, ha másnap nem kakil. Beültünk a wc-re és 1,5 órát énekeltünk, beszélgettünk és sikerült. Boldogan hívta az anyukáját, hogy mennyire ügyes volt. Többet nem volt gond.

2018. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt az én kérdésem, a helyzet azóta is változatlan: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..
2018. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokáig ment még pelusba a kaki. Mikor szobatiszta lett, nem is gondoltam, hogy kakihoz kellene neki pelus. Inkább nem kakilt, szenvedett... Aztán megkérdeztem, kér-e pelust, mert magától nem mondta, kért. Aztán kis idő múlva jött a kaki. Nem tudom pontosan mennyi ideig tartott a pelusba kakilós időszak, de néha próbálkozni kell, hátha már megy bilibe/wc-be
2018. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
Kislányom (3 éves) már 4 hónapja (alkalmanként) pisil bilibe,s hiába vettünk wc-re szűkítőt,ígértünk már fűt-fát,de a kaki csak nem akar menni...Nem erőltetjük,nem akarunk törést,székelési problémát okozni Neki...Majd ha jó idő lesz,úgyis pelus nélkül lesz,akkor biztos könnyebben menni fog...(érettségire biztos nem pelenkában megy majd...:D)
2018. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a haszn8s valaszokat.ment a zöld kez
2018. febr. 1. 09:02
 7/7 anonim válasza:
Nalunk is nagyon hasonlo volt a helyzet ..Meg egy ideig hagytam hadd menjen az a kaki a pelusba de utanna leultettem a bilibe es megbeszeltem vele a dolgot hogy mostantol a wcbe fog pottyantani /ui ez a szobatiszta szo engem a kutyakra emlekeztet tenyleg nem rosszbol /
2018. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!