Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit gondoltok arról, hogy így...

Mit gondoltok arról, hogy így bánnak a gyerekkel az oviban egy kaki baleset miatt?

Figyelt kérdés

Anno a csodás 1995-ös évben történt velem, emlékszem rá, mert nagyon megszégyenítettek.


Szerintem ment a hasam, mert kétszer bekakiltam 1 délután alatt. Mikor még nem tudták ki volt először, sorba állítottak minden gyereket, hogy bekukkantsanak a bugyikba, kisgatyákba, hogy honnan ered a kakaszag. Emlékszem ott álltam kb a középen és rettegtem hogy jönnek és lelepleznek.


Aztán ugye kiderült hogy én csináltam össze magam és ezután cserélték le a ruhám, és bíztak a dajkanénire, hogy segítsen megtisztálkodni.

A másodiknál már nem keresték a tettest, egyből jöttek átöltöztetni.


Mai napig rosszul érzem magam ha eszembe jut. 5 éves voltam.


Onnan jutott eszembe hogy láttam egy kérdés egy 6 éves pelenkás kislányról, ami vagy kamu vagy nem.


Szerintetek rosszul járt el az óvónő? Nektek van hasonló szégyen történetetek?


2021. febr. 26. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Lecserélték a ruhádat, a dajka segített megtisztálkodni, a másodiknál egyből jöttek átöltöztetni.

Most akkor mi is a bajod? Min kattogsz 26 év távlatából? Hogy kellett volna veled bánniuk szerinted?

Az óvónő helyesen járt el. Viszont a te lelkedben hatalmas baj van, ha

a) ebben az eljárásban bármi rosszat látsz;

b) és egyáltalán, ha 26 év múltán még ezen rágódsz (még ha akkor tényleg helytelenül viselkedtek volna is).

2021. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval neked nincs semmi gyermekkorodból ami megmaradt, hogy milyen rosszul esett? Semmi?


Nincs semmi baj velem hidd el, csak néha ragódok a múlton. Eddig a válaszaid alapján azt hittem rendes vagy, de most elég nagyot csalódtam.


Az az eljárás zavart, hogy sorba állítottak minket és mindenkit mások előtt átvizsgáltak, szégyen szemre bemutatva, ki volt a bűnös.


Simán válaszolhattál volna valami kedvesebbet, pl.te nem látsz hibát abban ahogy eljártak anno.


Ennyi erővel azzal sincs baj, hogy egy gyerekre nyilvánosan rászólnak, hogy ne matasson a gatyájában, pedig a csapból is az folyik, hogy ne szégyenítsd meg a gyereket mások előtt. Úgy látszik tévedtem, mikor azt hittem ezt a számomra szégyen érzettel párosuló törtenetet szeretném megbeszélni anonim módon.


Kösz, hogy ezt tisztáztuk.

2021. febr. 26. 11:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Már bánom, hogy kiírtam, nem kell több válasz, köszönöm, törlöm a saját kérdéseim közül, és nem fogom látni miket írtok.


Elnézést, hogy pazaroltam az időtöket.

2021. febr. 26. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Miért, mit kellett volna csinálniuk? Nem szóltál, hogy ez történt, ők meg nem hagyhattak kakis nadrágban. Nyilván így kénytelenek voltak megkeresni melyik gyerek az.
2021. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nálam egy olyan emlék van ami negatív.Nem aludtam el és büntetésből ággyal a fejemen kellett a sarokban állni míg a többiek aludtak.,😂😂
2021. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem teljesen jól jártak el, ebben nincsen semmi nyilvános megszégyenítés, bár érthető, hogy akkor rosszul érezted magad, és megaradt. Nehéz lett volna 20 db 20 felé szaladgáló gyerek után rohangálni, hogy na akkor ki kakilt be. Most már ennyi idő után tényleg fölösleges rajta kattogni. Én 5 évesen voltam kórházban, és mentünk fürdeni, nagyon kellett pisilnem, de foglalt volt a wc, és bepisiltem a folyosón. Az megmaradt, hogy a nővérke nagyon csúnyán leszidott, hogy miért nem volt annyi eszem, hogy szóljak, mert hoznak bilit. Nyilván ez is a rossz emlék miatt maradt meg, de nem aggódok rajta már :D
2021. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!