Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi a véleményetek a tesco-s...

Mi a véleményetek a tesco-s Fred&Flo pelenkàról?

Figyelt kérdés

Jó minőségű?Vagy annyira nem?

Eddig Little Angel-t hasznàltunk.


2021. febr. 26. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom én leszek a kivétel, aki ki nem állhatja. Nedvszívásra, anyagra nem lenne panasz, de a 100as csomgból amit vettem egyszer sem, ismétlem egyszer sem sikerült bent tartani a kakit. Hátul nem gumis és ahogy mozgolódik a baba egy fél óra múlva már teljesen eláll és ha jön a kaki, akkor az hátközépig ér.

Akkor adom rá, ha tuti biztos vagyok, hogy nem fog bekakilni, hogy valahogy elhasználjuk.

Biztos a babától is függ, de ha nagyon pocakos-husis, akkor nem ajánlom.

2021. febr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen 11 a baba alkatától nagyon sokminden függ.
2021. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, a Little Angels Asdás marka, ha itt szerzed be Angliában, akkor a Sainsbury's saját márkását tudom ajánlani, az is nagyon bevált (a Lidl-ös mellett) jól tartja a "tartalmat" szuper gumírozás van a hátán és az anyaga is sokkal természetesebb hatású,mint a Fred&Flo

(#1-es voltam)

2021. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!