Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pelus nélkül a boltban jön rá...

Pelus nélkül a boltban jön rá a pisilés, de még nem tudja olyan sokáig visszatartani, amíg eljutunk a wc-ig. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélte, hogy boltban voltak, amikor szólt a gyerek, hogy pisilni kell, jobb híján ott helyben ráültette a bilire, majd a bilit betette a babakocsi kosarába, később kiöntötte a wc-be.

Beszélgettünk azóta erről másokkal is, és ki volt akadva mindenki, hogy akkor nem kell a gyerekkel ilyen helyre menni, milyen dolog mindenhova bilit vinni, ők még nem láttak boltban gyereket bilizni meg miért nem ad rá pelenkát, ha már muszáj menni.

Ti mit gondoltok? Mi a jó megoldás? Tényleg rá kéne adni a pelenkát egy gyerekre és azt mondani neki, hogy nyugodtan pisiljen bele, amikor már nem akar? Nem zavarja ez össze jobban? Tényleg annyira gáz a boltban bilire ültetni? Azért az a része elég képtelenség, hogy ne menjen az ember bevásárolni a gyerekkel ki tudja meddig, amíg vissza nem tudja tartani.


2021. jún. 28. 09:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha még nem biztos a szobatisztaság, boltba pelust kell rá adni.
2021. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen hosszabb útra akkor inkább pelus. Baromi undorító, hogy ott bilizteti, meg a kocsiba rakja a bilit. Honnan tudja, hogy valamilyen termék nem csúszik neki és borítja fel? Vagy ha valaki véletlenül nekik tolja a kocsit akkor úszon az üzlet a pisiben?
2021. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Eszembe nem jutna bilit vinni egy boltba 😂😂😂

Nálunk 2 hónapja kezdtük a szobatisztaságot, ma már 95%ban annak mondhatom a fiam (nappal) (ha besikerül, az is vagy azért mert nem tudta gyorsan lehúzni a nadrágját, de nekiállt, vagy kaki, na az még van hogy bemegy)


Mi, ha tudom hogy hosszú időre megyünk, ráadom a pelust simán. Ekkor is szól, hogy pisilni kell. Ilyenkor otthagyom a bevásárlókocsit azt futok ki a gyerekkel a parkolóba. Elbujunk fa tövébe/kocsik közé, bárhova, azt pisilhet.

De eddig erre 1x volt példa. Megpisiltetem mielött elindulunk, a parkolóban is megkérdem, illetve bevásárlás után is megpróbáljuk, ne legyen gond a hazaúton. A pelusokat eddig üresen szedtem le róla, de ha mégis baj lenne akkor sem folyik mindenhova.


2év 2 hónapos

2021. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy gondolom, mint az előttem szólók. Nemrég kezdtük a bilire szoktatást, viszont boltba meg ilyen helyeken pelenkát adok rá. Sose láttam olyat, hogy valaki egy üzletben ülteti bilire a gyereket. Csodálom, hogy nem szólt rá valaki, hogy ezt ott nagyon nem kéne.
2021. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Akkor vettem le a pelust,amikor szobatiszta lett, tehàt vissza tudta tartani.

A 16 hónaposom is szól, hogy kaka ( pisit is úgy hívja) még előtte fél perccel max..

Köze nincs a szobatisztasághoz még a “tudásának” nyilván.

2,5 évesen a 3 évesem viszont utazás alatt is meg tudta várni a következő lehajtót az autópályán..


Amúgy 1-2 baleset volt.. kapott másik ruhát.

Fél éve szobatiszta.. mèg mindig viszek váltás nadrágot, alsót.

2021. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Termeszetesen hosszabb utra, ha tudom hogy nem tudja meg tartani, raadom a pelenkat. Ha nem birja tartani, odanyomja, akkor is ha “kellemetlen”. De biztos nem fogom biliztetni, neadj isten kakiltatni a Tesco kozepen. Nem vagyok idio*a.
2021. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Még pelenka kell rá. Én még nem hallottam olyant, hogy vki viszi magával a bilit és a bolt közepén ráülteti a gyereket. Elég ízléstelen, főleg hogy utána viszi magával a pisit (a kakiról nem is beszélve).
2021. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

El is küldeném a búsba a kedves ismerőst, nehogy már a bevásárlokocsiban utaztassa a pisit, ahova más a kenyerét rakja.

Van gyerekem, pelenkát kapott ha sok időt voltunk valahol.

2021. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Kedves utolsó, talán funkcionális analfabéta vagy? Nem a bevásárlókocsiba tette, hanem a babakocsiba. Más babakocsijábra meg ne tedd a kenyered.
2021. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
9 igen funkcionális analfabéta vagyok, remélem örülsz a nulládnak, ezért már érdemes volt idejönni.
2021. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!