Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2 éves szobatisztaság "visszae...

2 éves szobatisztaság "visszaesés" mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja töltötte a kisfiam a 2 évet. Július eleje óta szobatiszta. Ő maga szólt. Már a deleléshez is elhagytuk a pelust, csak éjszaka kell. Kisdolog nagydolog is a bilibe ment szépen szólt. Viszont most 2-3 napja nem szól csak ha már teljesen vagy kicsit bepisilt. Mit csináljak? Ha én ráteszem időnként a bilibe akkor pisil. Nem szeretném vissza adni rá a pelenkát
2020. júl. 20. 08:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%

2-3 nap az semmi. Lehet frontátvonulástól, lehet, hogy be fog lázasodni.

Július elejétől szobatiszta, tehát ez abszolút rövid idő. Így a "visszaesés" se egészen pontos megnevezés. Meg amúgy is mindössze két éves és egy hónapos.

Úgy érzem, türelmetlen vagy vele.

Én visszaadnám a pelenkát.

2020. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Július eleje óta szobatiszta, magyaran 2-3 hete. 2 évesen korai még. Add rá vissza a pelenkat
2020. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Pont most szólt. El is ment kakilni, és pisilt is.

Nem vagyok türelmetlen. Tapasztalatokat tanácsot kértem. Tisztába vagyok a korával is. Nem volt semmi erőltetve

2020. júl. 20. 09:01
 4/34 A kérdező kommentje:
Kakilásnál mindig szol
2020. júl. 20. 09:07
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
De, türelmetlen vagy. 2, max 3 hete "szobatiszta". Nem. Nem az. Gyakorol rá, talán hamarosan az lesz, de 2-3 hét után nem lehet rá azt mondani, hogy az.
2020. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Oké. Ezzel egyetértek hogy nem szobatiszta de mégis hogy kellett volna kiírnom?? Most komolyan a szóhasználaton akdtok fent??

Akkor a kérdésem: nem szobatiszta még a kisfiam de nappalra és delelésnél 3 hete nem kell pelenkák szépen szólt. Viszont 2-3 napja többségében bepisilt ( nem mindig)

Így megfelel?

2020. júl. 20. 09:24
 7/34 anonim ***** válasza:
Igen, így megfelel. Az előző megfogalmazás elvárás volt. Fentebb írtam én is, meg az előttem szóló is: add vissza rá a pelenkát.
2020. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
27%

A kisgyerekek szeretik tartogatni a pisit, kakit. Az lehet a baj, hogy ezt nem engeded neki. Visszatartja a végsőkig és fél, hogy meglátod amint táncikál és inkább beengedi.

Ha tudja a gyerek, hogy mire való a bili, akkor ne ültesd rá, ha nem jelzi, hogy pisilni, vagy kakilni kell. Ne piszkálja senki a gyereket, ha tartogatja a szükségeltét és nem lesz semmi baj. És jól írtad a gyerek már szobatiszta, csak elvettétek a kedvét a szobatisztaságtól.

2020. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Ugyan mivel???! Nem ültettem rá ő szólt és megy is a fürdőbe. Mint írtam most is ment. Csak pár napja későn szol/ megy.

Na mindegy is itt segítséget nem kapok

2020. júl. 20. 09:40
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
Kaptál segítséget, csak nem akarod meghallani. Akkro megegyszer: add vissza rá a pelenkát.
2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!