Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Már nem tudom csináljak?

Már nem tudom csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves fiam és kb 2,5 évesen szoba tiszta lett es az egyik nap megütötte nagyon a lábát (kb 2 évvel ezelőtt) és az a nap óta nem hajlandó elmenni a WCre/bilire.

Állandóan csak hisztizik, az oviba nem mehet 2 hétig mert már ott sem bírnak vele (állandóan más kisgyerek ruhájában hozom ki, mivel a saját pótruhájait össze pisili)... Teljesen tanácstalan vagyok már

Dokiknál is voltunk már te teljesen egészséges a gyerek.


2022. júl. 15. 11:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

De teljesen egészséges a gyerek*

Bocsánat de telefonról írok

2022. júl. 15. 11:24
 2/12 A kérdező kommentje:
És állandóan csak tejet akar inni a cumisüvegből, enni az istenért sem akar csak nagyon ritkán (húst, zöldség, gyümölcs, csoki, chips, leves..stb) szó szerint bármit csinálok nem akarja meg enni. Csak a TEJ :(
2022. júl. 15. 11:27
 3/12 anonim válasza:
És ez közlekedési kategória?
2022. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusnál voltatok?

[link] esetleg itt érdemes érdeklődni

2022. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusnál még jártál vele???


És akkor nonstop mindenhol bepisil, bekakil?


Nem eszik semmit???

2022. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenképp gyermekpszicholohust javaslok! Minél előbb! A legjobb egy gyermek klinikai szakpszichológus lenne!
2022. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fejlesztőbe és pszichológushoz vidd.


Az, hogy fizikailag egészséges, még nem garantálja, hogy minden rendben van.. sőt.


(Oviba 3 öltő ruhát vàrnak alapból nálunk, úgy is, hogy a gyerekemet az egész évben 3-szor öltöztették .. egyszer az udvaron lett vizes eső után, 2-szer leöntötte valaki.. és így is kell a ruha, balesetre hajlamosnak 5-öt várnak)

2022. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon autizmusra hajaz. Vidd el Szakszolgálathoz.
2022. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovi nem küldi Szakszolgálathoz??
2022. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyok szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Az óvodában nem mondtak semmit hogy kell e mennie-e bárhova, csak annyit mondtak hogy 2 hétig itthon kell hogy maradjon mert nem birnak "csak vele" foglalkozni hogy állandóan tisztába rakják :(.

Enni azt szokott csak ritkán (de csak pár dolog van amit meg is eszik mondhatni bármikor pl: kígyó uborka, alma, sajt, kenyér "de csak magában", tojás..).

És ezeket minden vásárlásnál megpróbálom beszerezni hogy egyen... De ha rá jön az hogy nem eszik akkor abszolút semmit sem akar meg enni, csak a tej kell neki...

Már nem 1x próbáltam leszoktatni a tejről, ne egyszerűen nem megy ( a kettő idősebb testvérével abszolút semmi gond nem volt se az evéssel, se a pelus leszoktatásával)

2022. júl. 17. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!