Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaságról vissza tud...

Szobatisztaságról vissza tud váltani pelenkásba?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 éves elmúlt és 3 napja pisil bilibe. Nagyon sokat próbálkoztunk, sokszor ráült de semmi. 3 nappal ezelőtt ráült és pisilt, tetszett neki nagyon és azóta nappal bilibe pisil és örül. Tegnap sírt mégis hogy kell neki a pelus. Viszont nem adtam rá mert féltem hogy akkor nem lesz mégsem szobatiszta, pedig ez kell az ovihoz. Aztán abba maradt és ma újra pisil bilibe. Kaki még nem volt. Szerintetek marad szobatiszta? Nektek is így volt? Köszönöm.
2022. júl. 20. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ez egy folyamat. Lehet, hogy ragaszkodni fog hozzá 1 óra múlva, vagy nem hajlandó csak a pelusba kakilni. Lazulj el, ez már fél siker.
2022. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom, az a célravezetőbb, ha adsz rá pelenkát, ha kér. Ha bármit erőltetsz, akkor jobban kialakul ezzel kapcsolatos szorongás, és az tudja tényleg megakasztani ezt a folyamatot.
2022. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam rá, hogy ha kéri inkább adok rá. Azóta nem kérte szerencsére. Meglátom fogja-e még kérni.
2022. júl. 20. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!