Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tudatos az a kisfiunal ha...

Tudatos az a kisfiunal ha jelzi a pisit és a hasa aljátis megnyomja a kezével közben? Nálatok is így kezdődött a szobatisztaság?

Figyelt kérdés

Ma kezdődött csak az egész hogy jelzi ha pisilnie kell.

Köszönöm a válaszokat.


2022. szept. 28. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek más, lehet ő így jelzi. Feszíti neki a húgyhólyagját. Enyém egész egyszerűen megmondta, hogy pisi/kaki lesz, de láttam már olyat, aki hasonló módon mutogatta.
2022. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az én fiam meg nem igazán beszél. Köszönöm a választ.
2022. szept. 28. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom amég nem beszélt, addig pólója felhúzkodásával, ill. A lába közti vakarással jelezte ha pisilni kellett. Tényleg babafüggő, valószínű h te leszel az, aki leghamarabb felismeri
2022. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem.azt mondta az óvónő hogy addig nem mehet meg valahogy nem jelzi hogy kell pisilnie.
2022. szept. 29. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked mennyi idos a kisfiad?

#1 es neked mennyi idos volt, amikor igy mondta mar?

ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, egyes vagyok. Ez már majdnem 2 éves kérdés, egyébként 2 év 2 hónapos volt, mikor szobatiszta lett a lányom anno. Akkor már mondatokban beszélt.
ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uristen mekkora balek vagyok, en ezt nem is lattam, hogy majdnem 2eves kerdes 😆😆😆😆😆 jaj bocsanat😀 koszonom szepen azert, h valaszoltal.
ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!