Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utcán nem ciki megpisiltetni...

Utcán nem ciki megpisiltetni a gyereket?

Figyelt kérdés
2,5 éves sincs még a fiam, de nappalra már nagy biztonsággal szobatiszta pisivel, viszont baszól, akkor azonnal menni kell, max egy perig tudja még tartani. Viszont ha vásárolunk, játszótéren vagyunk, sétálunk akkor marad a fa vagy a bokor... Nem néznek ránk furcsán az emberek?

2022. szept. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha szól.
2022. szept. 11. 10:57
 2/49 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez egy ilyen időszak. Akinek van gyereke, tudja, akinek nincs, lehet csúnyán fog nézni, de ez van :)

Egyébként bácsik is szoktak pisilni az utcán itt a pesti belvárosban, na az gáz.

2022. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
71%

Pont nem érdekelt h hogy néznek ránk.

Ugyan úgy ahogy itt most majd jól lepontoznak emiatt ☺️😉

2022. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
68%
Az, ciki. De ha muszáj akkor muszáj. Összepisilt nadrágú gyerek sokkal rosszabb.
2022. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Ha muszáj, nincs mit tenni, és elhihetitek, hogy ezt még az is tudja, akinek nincs gyereke.
2022. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
40%
Nos, a gyerek nem szobatiszta, csak dolgozik rajta. Szobatiszta az, aki felismeri az ingert es hosszabb ideig képes visszatartani is. Kimondottan gusztustalan az utcán vizelő gyerek. Semmivel se jobb, mint az öreg vagy alkesz.
2022. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
70%

Én pont letojtam ki mit szól.

Elbújtunk amennyire lehetett és ennyi

2022. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván ha muszáj, akkor ez van, de rendszert nem csinálnék belőle. Nem azért, mert zavar egy pisilő gyerek látványa, hanem mert nem kéne az utcára (bokorba, kerítés mellé, stb) pisilni. Senkinek. Sem gyereknek, sem felnőttnek, sem kutyának. Aztán megy a panasz, hogy húgyszag van a városban, vagy pl egy másik gyereknek a bokor alá gurul a labdája, akkor bele megy a pisába. Ugyanaz a kategória, mint otthagyni a kutyaszart.

Ha a gyerek egy percet bír ki bepisilés előtt, akkor nem kellőkképen szobatiszta, és így kell készülni. Pl mobil bilivel, vagy akár sima műanyag flakonnal.

2022. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
84%

Még nem tartunk a szobatisztaságnál, de a mobil bili miben gátolja meg a pisi szagot? Azt is kiönti az ember nem?

Annak az a lényege h ne guggolva meg álva pisiljen (illetve diszkrétebb) vagy én tudom rosszul?


Egyébkén szerintem muszáj valahol pisilnie. Nálunk pl a játszó környékén egyáltalán nincs wc. Mi 20 percnyire lakunk a játszótól (babakocsival, nem 2 éves gyerektempóval) Szóval kizárnak tartom h egy épp akkor szobatisztává vált gyerek kibírja hazáig.

2022. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
62%

Valaki mesélje már el miért lettem lepontozva...


Az, hogy diszkréten elvonulok a gyerekkel, ha muszáj, az miért is baj?

Illetve az, hogy nem mások véleménye foglalkoztat?!


Lepisili a bokrot. Na bumm. Az eső meg lemossa. A legyek, bogarak, madarak meg leszarják. Akkor irtsuk ki őket?!


Mobil bili... na ez is aztán szép látvány. Sokkal diszkrétebb, mint a bokorfele fordulva lepisilés. Ja nem. Azt is ugyan úgy kiborítja az ember


Birjon ki többet. Aha, ha a bolt közepén vagyok, meg hazaérek vrle 20 perc. Egy szobatisztuló gyerek pont kibírja. Ja nem... vagy a játszótérről fél óra hazasétát. Ne vicceljünk már.



Láttam olyat, a lidli kőzepén előkapták a mobil bilit, majd öntöttek ki a bolt oldalába. Sokkal jobb...


Aki egy csöveshez hasonlítja ezt, annak meg gratulálni tudok.


Gyanítom a lepontozóknak nincs gyerekük.


7#

2022. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!