Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen pelenka betetet ajanlan...

Milyen pelenka betetet ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Most kezdjuk a mosipelusozast es szeretnek minel vekonyabb es legjobb nedvszivo kepessegel biro beteteket vasarolni.zorb,bambus es kender beteteket nezegettem eddig.kinek mi a tapasztalata?

2022. okt. 27. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek jók, viszont fontos tudni, hogy jól tárolják a folyadékot, de nem veszik fel gyorsan. Mindenképpen kell egy gyors nedvszívó fölé, pl. egy kis törcsi, az gyorsan felszívja és átadja a betétnek.
2022. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kivehető csónakosba a mikroszálas vált be, zsebes gyapiba meg bambusz. Nálunk a kettő felcserélése komoly ázásokat okozott 🤭 A zorbot még ki akarom próbálni, jókat hallottam róla.
2022. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2t teszek be, alul a bambusz, felül a pamut.
2022. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csónakos pelus párti vagyok, Hamac mikroszalas betetet hajtok bele, amibe belecsomagolok egy sima körbeszegett saját gyártású zorb betétet. Sokáig elég volt csak a mikrós betét, de így azért tovább bírja.
2022. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A szobatisztasághoz mi köze a kérdésnek? 🤔

Egyébként egy teby bambusz, plusz alá egy teby kender volt a legjobb kombinánciónk.

2022. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5. Szobatisztasag mivel ugy gondoltam a pelus tema oda (is) tartozik .molyen temat kellett colna valaasztanom?
2022. okt. 28. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!