Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 4 éves lányommal hosszú...

4 éves lányommal hosszú buszútra megyünk, adjam vissza a pelenkát?

Figyelt kérdés
2 hónapja lett nappalra szobatiszta, viszont úgy tűnik, hogy egy 4 órás buszútra kell készülnünk. Ennyit nem bírna ki pisilés nélkül. Ha visszaadom a pelust, nem fog visszaesni a szobatisztasággal? Vagy milyen más megoldást javasoltok?

2023. jan. 7. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még én se bírok ki 4 órát, úgyhogy keresnék más alternatívát, de nem adnám vissza.
2023. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Pihenő nem lesz? Amúgy nem adnék neki annyit inni. 4 óra alatt ki se szárad,semmi baja nem lesz.
2023. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem lesz pihenő.
2023. jan. 7. 17:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vonat nem opció?
2023. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs wc a buszon?
2023. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen hosszú utat tesz meg egy busz, akkor szokott lenni megálló egy benzinkúton vagy pihenőben.
2023. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nem lenne gond, alig iszik, két maximum 3 alkalommal pisil egy nap.
2023. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem all meg a busz, akkor kell lennie rajta wc-nek.

Ez szabaly, vagy megall vagy van wc.

2023. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi nyáron mentünk olyan városba nyaralni, ahol nem tudtuk hogy fogunk mosdót találni a szálláson kívül. A kisfiunk még nem volt 3 és épp akkor kezdett szobatiszta lenni, ha messzebb mentünk a szállástól, ráadtuk a pelust a biztonság kedvéért, de simán szólt, amikor kellett és legalább nem aggódtunk, hogy ha nem találunk gyorsan wc-t,baj lesz. Ügyesen vissza is tartotta mindig amíg kellett, nem lett belőle visszaesés sem. Amúgy szerintem ha szólsz, hogy a kislánynak pisilnie kell, a sofőr soron kívül is megáll. Biztos vannak bunkó, morgósok, de inkább, minthogy pisis legyen a buszuk…
2023. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírnèk ki négy órát...nem is értem.
2023. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!