Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tudok tenni hogy ne...

Mit tudok tenni hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés

Lányomról a nyárra levettük a pelust. Nem a szobatisztaság céllal, hanem hogy ne süljön bele, szellőzzön. Ha kaklini kellett, azt már szépen mondta. Pisit meg fel lehet törölni alapon.


Mostanra eljutottunk oda, hogy ha meztelen, simán elmegy egyedül pisilni/kakilni. 0 balesettel. Ha viszont ráadok csak egy bugyit akár, akkor a kakiért szól, a pisi meg úgy 10ből 4x a bugyiba megy.

Szeptembertől megy közösségbe, addigra le kellene tenni nappalra.


2023. aug. 15. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát, meg kell vele beszélni százszor, ezerszer, hogy a bugyi nem pelenka, abba nem lehet belepisilni. Ha 10-ből csak 4 esetben pisil be, az azért biztató!
2023. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Az én lányom emiatt nem mehetett oviba szeptemberben, novemberben kezdte, addigra lett szobatiszta.
2023. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
2 én kérek elnézést, hogy nem mehetett.
2023. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
2-es voltam az előbb. Normális emberek nem járnak ide? Ezen mi a fenét lehet lepontozni?
2023. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nálunk kellene. Nem kell.
2023. aug. 15. 12:57
 6/15 A kérdező kommentje:

2! Talán mert nem ez volt a kérdés 😅

Nálunk nem kell szobatiszta legyen. Szoval menni fog.

Az volt a kérdés, hogy tudnám ösztönözni, hogy bugyiba is elmenjen pisilni, ne csak meztelenül.

Erre viszont semmit nem írtál, magyarán nem volt hasznos a valaszod, mivel a kutyát nem érdekli, nalatok hogy került oviba, nem a feltett kérdésre válaszoltál

2023. aug. 15. 12:59
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Még ha a 2es nem is válaszolt a kérdesedre,akkorsem kéne ilyen paraszt modon beszelned vele.

Lehet a lányod is azert nemfogja fel a külombséget pelenka es bugyi közöt mert az anya nemtudja szépen normálisan elmagyarázni neki.

2023. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7!

👏

2023. aug. 15. 13:20
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
2-es vagyok és bizony a kérdésre válaszoltam. Ki is fejtem neked miért. A szobatisztasag csak úgy tud kialakulni ha az idegrendszer megérik rá. Abban nem vagyok biztos, hogy ezt tudod értelmezni, mert a te idegrendszered se tűnik érettnek. De a lényeg fejen is allhatsz ha nem érett rá nem lesz szobatiszta. Persze próbáld meg egyes javaslatát és könyörgj neki, meg beszélj vele, hátha beválik. Ha meg úgyis olyan oviba megy ahol nem kell szobatisztának lenni, akkor nem teljesen mindegy?
2023. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

2!

Nem, még mibdig nem a kérdésemre valaszoltál a 2es válaszoddal. Ha szerinted de, akkor bizony nem velem van a probléma. Én nem settegettelek téged, csak leírtam, hogy a kutyát nem érdekli nálatok mi volt a feltétel, mert nem ez volt a kérdésem. Ezzel szemben te jössz és sértegetsz. Mert ez a tudod-e értelmezni, meg hogy at én idegrendszerem sem tűnik érettnek (mintha a 2nek köze lenne egymáshoz) szöv3get nyomsz. Ha elsőre ezt a válaszod írtad volna le, nem pontoztunk volna le, mert akkor legalább a kérdésre válaszoltál volna. De mind1, velem van a hiba nyilván 🤦‍♀️

2023. aug. 15. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!