Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tudok tenni hogy ne...

Mit tudok tenni hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés

Lányomról a nyárra levettük a pelust. Nem a szobatisztaság céllal, hanem hogy ne süljön bele, szellőzzön. Ha kaklini kellett, azt már szépen mondta. Pisit meg fel lehet törölni alapon.


Mostanra eljutottunk oda, hogy ha meztelen, simán elmegy egyedül pisilni/kakilni. 0 balesettel. Ha viszont ráadok csak egy bugyit akár, akkor a kakiért szól, a pisi meg úgy 10ből 4x a bugyiba megy.

Szeptembertől megy közösségbe, addigra le kellene tenni nappalra.


2023. aug. 15. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

A közösségbe menésnek ha nem feltétele a szobatisztaság, akkor meg minek ráfeszülni ennyire?

#1

2023. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam is így kezdte. Add csak rá a bugyit, napokon belül megszokja, hogy az nem pelus.
2023. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12!

2 hónapja ez megy 😅

1 hónap alatt lett meztelenül baleset mentes. 2 hónapja pedig stagnálunk. Ha van bugyi, van baleset, ha nincs akkor nincs.

Van egy 2évvel idősebb fiam, ő 1 hónap alatt ezt totál elhagyta. Ő is csinálta ezt, de hamar elnőtte.

2023. aug. 15. 18:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a könyves szobatisztaságot próbáltátok-e.

Mi a könyvtárból vettük ki a Bili-buli című könyvet. Aztán meg is vettünk belőle egyet itthonra, mert imádta lapozgatni, húzogatni. Aztán a Lidlben találtunk egy Bori füzetkét (Bori szobatiszta lesz)

Többször olvasgattuk együtt és úgymond megértette a dolog mechanikáját, hogy a bugyi arra való, hogy védje a nunit, de a pisit nem tartja meg.

2023. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14!

A PÁPÁ pelus (azthiszem ez a címe) könyvet olvastam. De én azt elég hülyeségnek tartottam. Ezeket a könyveket nem ismerem, de köszi, utána nézek ezeknek 😊

2023. aug. 16. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!