Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ne adjak rá már pelust?

Ne adjak rá már pelust?

Figyelt kérdés
Kisfiam pár hét múlva lesz 2 éves és nemrég kezdte el hogy nem akar pelust húzni. Főleg motorozásnál zavarja. Éjszakára meg alváshoz elfogadja. De nem szól ha pisilni kell. Eddig nyáron az udvaron nem is volt ezzel gond. De jön a hidegebb idő, most akkor hogyan tovább? A kakinál kéri a pelust és abba kakil. És meg is tudja várni mire ráadom, szóval elvileg kicsit tudja tartani is. Vegyek neki kisbugyit és ha baleset van akkor öltözés? Nem akarok semmit erőltetni. De én csak jövő nyárra számítottam a szobatisztaságra.
2023. szept. 4. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is szobatiszta, ha nem szól. Az a gyerek az aki jelzi.

Mért vennéd le, bepisil, kakához pelenkát kér.

2023. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szol és bepisil,akkor ne hagyd rá.Nem ő dönti el,hogy kell e pelus.Vegyél neki bugyipelenkát,az nagyon jo.
2023. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél bugyipelust. Ha nem jelez, akkor még nem ért meg a szobatisztaságra.
2023. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam tavaly, 2 és fél évesen csinálta azt, hogy kakilni tudott bilibe, de a pisit nem tudta jelezni vagy visszatartani a biliig. Akkor próbáltam gatyában sétálni vele, de mindig összepisilte magát. Idén nyáron jutott el oda, hogy érti és képes visszatartani mindent, míg a bilire ül. Szerintem a tiéd még nem tudja, csak kényelmetlen a pelus típus. Próbálj ki másikat, hátha segít.
2023. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szól, hogy pisilni kell, akkor nyilván adjál rá, mert nem szobatiszta.
2023. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!