Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Bilizés! Ha bugyi van rajt...

Bilizés! Ha bugyi van rajt bepisil. Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés

Mivel nyár van itthon bugyi nélkül vagyunk, jó pár hete nappalra szobatiszták vagyunk ,rendesen szól ha pisilnie kell.

Tegnap felhúztuk a bugyit, mondván hüvös van s bepisil, azt hiszi róla hogy pelus.

De ha leveszem róla akkor meg úgyanúgy szól.

Hogy tanítsam meg neki, hogy a bugyiba sem szabad bepisilni, az nem pelus?



2012. aug. 12. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt még megértem, hogy a gyerek csak nappal szobatiszta, de hogy egy felnőtt???


Konzultálnod kellene urológussal, ha ilyen problémáid vannak, ezzel nem szabad viccelni!

2012. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vicces :D Mármint az egyes válaszoló:)))


Nem felnőtt emberről van szó:)

2012. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mivel nyár van itthon bugyi nélkül vagyunk.." - először én is azt hittem, hogy a szülő "példát mutat" :))

Csak észreveszi azért, hogy van különbség a pelus meg a bugyi között, ha pisis lesz. Szerintem türelem és idő kérdése.

2012. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, én is kiváncsi vagyok mit tehetnék.
2012. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy nekem van próblémám, te jó ég! :DD Ez egy kifejezés volt, hogy "vagyunk"
2012. aug. 12. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha párszor bepisil bugyiba, az nem gond, mert érezni fogja hogy az bizony nedves, mert nem szívja magába, úgy mint a pelus, tehát fel fog neki tűnni előbb-utóbb, hogy ez nem ugyanaz, mint pelusban lenni.

Közben meg magyarázd neki, hogy bugyiban is szólni kell. Sőt adhatsz rá nadrágot is nyugodtan. Ha becsorog, hát becsorog.

Pár alkalom után meg fogja tanulni.

2012. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!