Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kb. mennyi ido amig az ebrenle...

Kb. mennyi ido amig az ebrenleti szobatisztasagrol sikerul teljes szobatisztasagra szoktatni egy gyereket? (tehat alvaskor sem kell majd pelus)

Figyelt kérdés
2 evesen sikerult bilire szoktatni a kislanyom, 2 honapja. delutani alvasnal mar neha elofordul, hogy szaraz marad a pelusa, ejjel mindig nedves.

2012. szept. 2. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk pár hónap volt. 3 vagy 4. Utána már gyorsan megy, csak környezetváltozáskor lehet egy kis visszaesés. (Nálunk a bölcsibe szokás alatt volt néha becsurizás.)
2012. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez az, ami pont hogy nem szoktatás, hanem kizárólag fizikai érettség függvénye. Az én kisfiam 2 éves és 4 hónapos, a délutáni alváshoz soha nincs pelus, éjjelre van, de szinte mindig száraz marad, napközben viszont csomószor bepisil.
2012. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy év volt, másik gyerekemnél úgy 9-10 hónap.
2012. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi!

akkor veszek meg pelenkat...

2012. szept. 2. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút gyerek-és helyzetfüggő. Az én fiam 22 hónaposan két hét alatt lett szobatiszta nappalra, a 3 héten már alváshoz sem kellett pelus. Neki felszakadt s fitymaszűkülete, azért kellett elkezdenünk. Az utolsó emlékei a pelusban való alvásról az, hogy ha bepisil, az nagyon csíp, hát gyorsan megtanulta kontrollálni. Ha kb két héten át száraz pelussal ébred akkor nyugodtan vedd le alváshoz, csak tegyél a lepedője alá matracvédőt, vagy PVC lepedőt. Először lesz egy-két baleset, de nem szabad feladni. Először a délutáni alvásnál vedd le, utána majd éjszakára.
2012. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!