Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit lehet abban az esetben...

Mit lehet abban az esetben tenni, ha nem akar a wc-be kakalni?

Figyelt kérdés
Fiam 2 hete nem hord pelenkat, ritka a baleset, ügyesen tartja, de nem kakal csak 2 naponta.Egyszerüen csak akkor megy el amikor mar tenyleg nincs visszaut, de ezt megelözöen 100-szor mondja, hogy kell.Nagyon sajnalom szegenyt, mert bizosan kell neki, csak valamiert nem akarja a wc-be rendezni.Mit csinaltatok ebben a helyzetben?

2013. máj. 22. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakori probléma ilyenkor. Tudom hülyén hangzik de sok kisgeyereknek nem tetszik hogy valami ami belőlük van azt elneyli a wc. Az az övéké ne vegye el tőlük a wc. Sok gyerekben játszödik ez le. Az szokott segiteni ha nem wc-be hanme bilib csinálj aztán öntstek ki együtt. Van akinél az segit hogy elköszönnek a kakitól. Mutasd meg neki hogy Te is amikor kakilsz utána azt lehúzod, nem történik semmi baj ettől még. Ez az elköszönös módszer sokaknál segit egyébként.
2013. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várni. Majd fog. NEm kell eröltetni semmit. Ha pelusba megy akkor add rá a kakihoz.
2013. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs az offert kerdezo, de amikor szol hogy lesz kaki rateszed minden egyes alkalommal WCre? Mert az en lanyom is nehany napja ezt jatsza velem, es most nem tudom eldonteni, hogy csak a figyelmemet akarja elerni, vagy tenyleg kell kakilnia csak nem tud vagy mer.
2013. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen rateszem mindig....de azota 2*sikerült a wc-be, ami szerintem veletlen volt, csak sikerült elkapnom az utolso pillanatot.Teljesen tanacstalan vagyok :(

Eddig ejjelre kapott pelenkat, 2* ejszaka kakalr be.

Tegnap pedig egy oran belül 2* a gatyaba.

Szerintem fel a wc-be pottyantani!

2013. jún. 2. 11:38
 5/6 orchidea3 válasza:
ez nehéz kör lesz!azt mondják,h az segit ha kicsi kora óta van szoktatva a bilire,üljön csak rá ha játszik.... és mikor arról van a szó,h le kell szokni a pelusról könnyen megy.de szerintem ő fél a wc-től,szerintem próbálj vmi mesét kitalálni,wc manó meg ilyenek.
2013. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is :( Nem tudom hogyan lesz, mert úgy sajnálom szegényt, nem akar sehová se kakilni, de eddig szerencsére mindig kijött vagy bilibe vagy bugyiba. 2 percenként nyüsszög, hogy kakilni kell, de ha ráültetem a bilire/wc-re akkor sír, hogy mégsem kell, majd kezdődik elölről.
2013. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!