Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit kéne tennem? Rosszat teszek?

Mit kéne tennem? Rosszat teszek?

Figyelt kérdés
Fiam 10 hós, én nem erőltetem a bilizést, úgy gondolom, bőven ráér még. Anyukám meg azt mondja, én már 1 évesen biliztem, és hogy egy ismerősének 8 hónapos kislánya van, az is bilibe tud már pisilni. És hogy honnan tanulná meg, hogy bilibe kell pisilni, ha most nem tanítom meg? Meg hogy így nem akar majd soha bilire ülni. Szeretem anyukám, szinte mindig jó tanácsokat ad, de ezzel nem értek egyet, ő meg nagyim, meg nagynénim meg ezzel " zaklat", hogy biliztessem már.
2013. jún. 20. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En is az utolso valaszoloval ertek egyet, lehet hogy meg most 10 hosan korai, de lassan elkezdenem. Itt a mi peldank: 11hosan tettem bilire, 13 hos koratol csak bilibe kakilt, nekem sokkal egyszerubb voolt igy, nem kellett a nyakig kakis gyereket mosogatni, 16hos koratol szolt ha volt kaki es vissza is tudta mar tartani. 14 hostol ebredes elott es utan ment bilire, hatha sikerul a pisi. Meg nincs 20 hos es egy napig takarittam utanna azota nem volt baleset. Szol ha mennie kell. Az egesz szoktatas szerintem arra jo,'hogy ne feljen a bilitol, es tenyleg nagyon ugyesen megtanulta, szamomra is hihetetlen. Te dontesed melyik modszert valasztod, mindegyik lehet jo is rossz is, de a nagyszuloknek ezt el kellene fogadniuk.
2013. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!