Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjszakai szobatisztaság, mit...

Éjszakai szobatisztaság, mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Kisfiam két és fél éves.Kb fél éve éjszaka csak nagyon ritkán pisil be.2 hónapja teljesen szobatiszta lett nappalra.A délutáni alváskor sem pisil be.Éjjel viszont úgy mint fél éve néha-néha bepisil.Kb hetente 1x.

A pelust már nem kéri.

Sokan azt tanácsolják,hogy pisiltessem meg hajnalba.23 órakor még pisil,utána alszik el.Elég rossz alvó,nem tudom nem e ébreszteném nagyon fel azzal,hogy a bilire ültetem.Tudnátok tanácsokat adni,vagy ez is kiforrja magát mint a nappali szobatisztaság?


2013. júl. 6. 06:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi még, örülj, hogy ennyire is megy a dolog. Én nem erőltetnék semmit, tegyél alá egy vízhatlan lepedőt és kész. Ki fog alakulni magától szépen, kár erőltetni.
2013. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!