Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2 éves kislányom nem pisil az...

2 éves kislányom nem pisil az udvaron?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtük a szobatisztaságot nagyon ügyes,mert szól,hogy elmegyek pisilni és egyedül lehuzza a bugyiját és pisil a bilbe. Gond az udvaron van,mert nem is szól és ha elviszem nem hajlandó pisilni. Legugoltam én is vele,fel is emeltem de sehogy se tetszik neki. Inkább rá pár pillanatra a bugyiba... Voltatok ti is így?
2013. júl. 23. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!:D

A lányom ugyan ezt csinálta eleinte nem volt hajlandó a szabadban pisilni. Pedig ő már 3éves volt.

2013. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Vidd be a bilire, vagy vidd ki neki a bilit. Miért kéne az udvaron/szabadban csak úgy pisilnie?
2013. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Oh, a "szabadban pisilést" külön meg kell tanulni. Fiúknál egyszerűbb a helyzet sajnos...


3 kislány anyukája

2013. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy időben mindenhova vittük a bilit. Ez lemaradt. :)

3-as

2013. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért szeretném a szabadba is szoktatni,mert vannak olyan helyzetek amikor nincs bili. Pl.kocsival megyünk csak megállunk az útszélén és mehet a pisi.Remélem,hogy idővel és sok-sok türelemmel sikerül.
2013. júl. 23. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, idővel. Addig meg bili. Autópályán is. De még mennyire, főleg amikor kakilni is kell...

Egyébként hosszabb autóútra célszerű eleinte pelust adni, vagy vízhatlan lepedőt alá tenni, mert hiába szól, van, hogy 10perc a köv. kiálló, és az már késő lehet.

a 3 lányos

2013. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Papírbili,csodákra képes!:)))

Egyszer volt olyan hogy elindultunk kirándulni,és a lányunk nem volt hajlandó az erdőbe pisilni.:( Hiába mutattam már neki én is hogy kell nem pisilt,inkább visszatartotta 1,5óráig közben sírt. Még szerencse hogy volt rajta pelus,pont e miatt mert nem akart pisilni a szabadban. Ekkor még nem tudtam hogy van papírbili.


A lányom akkor kezdett el kint is pisilni,mikor látta a többi gyerek hogy csinálja!

2013. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és kocsink nincs,így BKV-n nem szívesen vittem a bilit magunkkal!:D
2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
tök, jó hogy 0%-os a válaszom, mert nem pisiltetem a gyereket az udvar közepén. Hát nálunk ez nem szokás, ha kocsival megyek akkor is be tudom tenni a bilit a csomagtartóba, ha utazunk veszek eldobható papírbilit. Még mindig nem értem miért kell erre szoktatni. Ha nagyobb lesz sem fog az utcán pisilni gondolom...
2013. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahány ház, annyi szokás... :) én szeretném ha a lányom MAJD képes lenne a szabadba is pisilni és nem a dísztér közepét értem a szabadnak.
2013. júl. 23. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!