Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ugye hogy ez már nem normális...

Ugye hogy ez már nem normális nevelés?

Figyelt kérdés
Unokatesóm gyerekéről van szó, nekem még nincs, de pár alapvető nevelési dologgal tisztában vagyok, mert sokaktól sokat kérdeztem már erről a témáról. A kisgyerek novemberben töltötte a 3. évét. Bilit csak hírből ismeri, sose használta, így ovi kiscsoport kihúzva. Anyja szerint semmi baj, ez normális.... Most derült ki!!!(3éves) hogy figymaszűkületes, tehát fürdetni sem tudta rendesen a drága mami. Hamburgeren és pizzán él a gyerek az a reggeli meg a vacsora. heti 7 napből 3at egyik mamánál 3at másik mamánál van, csak 1-et!!!!a szülőkkel....ez már szerintem emberkínzás, szegény gyereket beszélni se tanították meg, csak annyit beszél amennyit én tanítottam neki. Nagyjából el tudja mondani mit szeretne, de összevissza beszél....ugye hogy ez nem normális 3 évesen????
2013. dec. 5. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Az nem normális, hogy te így kibeszéled
2013. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

a szülők és mindkét nagyszülő pizzával és hamburgerrel eteti?

Ha nem vették fel oviba, és anyuka dolgozik akkor normális is lehet, hogy a nagyszülőknél van, hisz máshogy nem lehet megoldani.

A fiTYmaszűkület hogy függ össze azzal, hogy nem fürdette rendesen az anyja?

2013. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Várjávárjávárjá: Ha heti 1 napot van otthon a szülőkkel a gyerek, akkor a nagyik miért nincsenek felelősségre vonva általad? hisz tulképp ők "nevelték"... Azzal pedig semmi baj nincs, ha heti egyszer pizzát eszik a gyerek. Vagy a 2 nagyi sem főz?


És most lepontozhatsz...

2013. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Több mindent nem értek ezzel kapcsolatban. Ha 2*3 napot nagyiéknál van a gyerek, akkor az egész família ilyen szerencsétlen? A nagyik is hambival tömik, és nem beszélnek hozzá? Nem fürdetik? A bilit se mutatják meg neki?

Szerintem ez a sztori csak kamu.

2013. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
eggyaltalan nem normalis! jo hogy nem szep hogy kibeszelunk valakit de akkor is nem lehet igy nevelni egy gyereket! nincs meg neki az anyai ragazkodasa az hogy amennyire csak tud mindent megadjon a gyerekenek! sajnos eleg sok ilyen szulo van manapsag hogy a vilagra pottyant egy vagy tobb gyereket aztan ahogy esik ugy suppan!
2013. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
csak a szülei etetik azzal, mamák nem. anyukának ebben az életben már esze ágában sincs dolgozni, meg eddig se dolgozott. Mikor mi egyik mamánál vele vagyunk akkor szépen fejlődik, se a másik mama meg az anyja se foglalkozik a gyerek fejlesztésével. így a mi tanításunk sem ér semmit. mi levesszük róla a pelust, ők visszateszik rá...így nem lehet fejleszteni. a fitymaszűkületet meg úgy értem, hogy fürdetésnél nem mosták ki/meg neki rendesen a kukiját, ezt az orvos is mondta
2013. dec. 5. 10:58
 7/20 A kérdező kommentje:
minden!!reggel mekis hambi a reggeli, a vacsi meg vagy pizza vagy hambi vagy rántott csirkeszárnyak....gyorskaja..anya főzni sem tud
2013. dec. 5. 11:00
 8/20 anonim ***** válasza:
ha igaz a sztori és nem szobatiszta és nem is beszél akkor sürgősen neurológiai vizsgálat kéne... mert kétlem, hogy a nagymamik nem beszélgetnek vele és csak TE tanítod beszélni... itt valami más gond lesz...
2013. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
reggelizni meg vacsizni otthon szokott, ebéd a mamáknál rendes főtt étel
2013. dec. 5. 11:02
 10/20 Je Veux ***** válasza:
Igazából nem értem mi célból tetted fel a kérdés. Nyilván te is tudod, hogy ez nem normális.
2013. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!