Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha a szüleim már...

Normális, ha a szüleim már egy négyes miatt is totál kiakadnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem. De most itt minden válaszoló ezt fogja írni, és akkor mi lesz jobb, hogy tudod, mások szerint sem normális dolog?
2012. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2012. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nem normális,sőt ha pl fizikából 4-est kapok akkor anya ki ugor a bőréből olyan boldog:D
2012. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itthon anno nézték az ellenőrzőt és mikor megláttak egy 4-5öst : Miva'? Tanultál? :D


Nemnormális, hogy a kérdésedre is válaszoljak.

2012. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ezzel csak azt érik el, hogy elidegenítenek és rád erőltetik a maximalizmust.
2012. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez sok mindentől függ. Általános iskolás koromban rám is kiakadtak, de azért, mert tudták, hogy lehetett volna 5-ös is, ha többet tanulok. Középiskolában már mérsékeltebb volt a szigor, ott a hármas volt a "mumus". A főiskolán végre annak örültek, ha sikerült egy vizsga- mindegy, hányasra:)) Szerintem ha a képességeid alapján a szüleid úgy ítélik meg, hogy több szorgalommal 5-öst is kaphatnál, akkor érthető, ha "kiakadnak": nyilván a javadat akarják azzal, hogy az életben többre vidd. Kérdés persze, hogy nálatok mit jelent a kiakadás?
2012. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Osztom az előző hozzászólóak véleményét.Amennyiben középiskolás tanuló vagy,úgy nem normális,ha egy négyesért kiakadnak..de pld mi annak idején negyedik osztályba már jegyet kaptunk.Ha én akkor 4-est kaptam volna,keresztbe nyelt volna le anya.xDDD de már azért 5.osztálytól nálunk is mérséklődött a szigor.:D


16/L

2012. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, NEM NORMÁLIS
2012. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem. de hanyadikos vagy amúgy?? ha aztmondod, jjaaajjj, anyuci/apuci, a többieknek 2-es lett, akkor nem lesz jobb, csak rávágják a szülök kedvenc mondatát: engem nem érdekelnek a többiek. de ha 5-öst kapsz, akkor meg az első mondat: ügyes vagy, és a többieké??

másban szigorúak? pl.: nem barátnőzhetsz (ha lány vagy) délután vagy hétvégén, korán ágybaküldenek, korlátolt gépezés stb.

de hidd el, jót akarnak neked!!!(csak túlzásba viszik, hogy egy 4-es

miatt is kiakadnak...)

15/L

2012. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!