El lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

szobatisztaság,

14hós lányom állandóan a wc-nk fele megy a fürdőbe, mutatja a pelust hogy pisil vagy kakil, meg jelzi is igaz nem beszél de mutogat és néha sikit is. vegyek neki bilit? van pár kisbugyija adjam rá napközben itthon és próbálkozzak?


2014. márc. 20. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem korai levenni a pelust, mert ebből még nagyon sok baleset lenne. Viszont amikor jelzi, akkor igenis pisiltesd meg, kakiltasd meg bilin, hagy maradjon száraz a pelus. Nem állítom, hogy na akkor most aztán ti mindjárt szobatiszták lesztek, mert valószínűbb, hogy ez egy múló szeszély nála. Viszont mindenképp használd ki, hagy szokja a dolgokat. :)
2014. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem rögtön pucéran akartam rohangáltatni a lakásban :)))) de igyekszem lehet hogy csak véletlenek még hogy igy mutogatja de köszi
2014. márc. 20. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mar vehetsz neki bilit, de meg nem kell levenni a pelenkat. Amikor mondja hogy kaka, akkor raulteted a bilire. Szerintem azert mondja hogy pisi meg kaki, mert tudja hogy oda kell azt csinalni, biztosan mondtatok neki, es igy is kell csinalni. Kislanyom masfel eves, es felismeri a kaka ingert, mar csak a bilibe kakal. Pisivel meg nyugodtan lehet varni!
2014. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!