Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislányt hogy kell, milyen...

Kislányt hogy kell, milyen pózban nyilvános wc-n pisiltetni? Hogy érjem el hogy hajlandó legyen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha még kisfiút kérdeztél volna, akkor azt mondom, lehet állva is, de lánynál egyértelműen ülve.

Ha zavar az esetleges fertőzésveszély, akkor vegyél fertőtlenítő törlőkendőt és az legyen nálad mindig és előtte töröld le a wc ülőkét.

És hogy hajlandó is legyen máshol pisilni, ez egy olyan dolog, hogy nem tudom mennyi idős a lányod, vagy mennyi ideje szobatiszta, de nálunk a fiam, aki most 3 és fél éves, ő sem akart egyből nyilvános helyen pisilni, egyszerűen feszélyezte a helyzet, aztán felkeltette egyszer csak a figyelmét az a fajta wc, ami tartályos és nem lehúzni kell, hanem gombbal lenyomni és az annyira tetszett neki, hogy vizsgálgatta a szemével, közben magyaráztam, hogy mi az, miért olyan és egyszer csak közben megindult a pisi is és ő azóta bátran pisil nyilvános helyen is, ő wc-nél állva pisil, itthon a bilibe pisil ülve.

2014. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én kislányom alapból nem is hajlandó idegen wc-re ráülni, úgyhogy nálunk mindig gond nélkül megy a pisilés, felemelem ülő pózba, fogom a hóna alatt és a kis hátát egy karral + a másik karommal meg a térdhajlatát és gond nélkül tud így pisilni. Amikor kisebb volt és az utcán jött rá a pisilhetnék, viszont guggolni még nem tudott, akkor kísérleteztem ki ezt a pózt és nálunk nagyon bevált.
2014. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, arra kell vigyázni, hogy a kis combja ne legyen összezárva, mert akkor szokott mindenfelé fröcskölni a pisi :) picit legyen kinyitva, tehát úgy, mintha wc-n vagy bilin ülne.
2014. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Én letörölgetek előtte,és körberakom papírral az ülőkét,a lányomnak szólok,hogy nem nyúlhat semmihez,belém kapaszkodik,és ilyenkor én törlöm meg. ( 4 éves lesz)...volt már példa,hogy kint kellett pisiltetnem ,bár az ritka,inkább ha kocsival megyünk vhova,és meg kellett állni az út szélén,olyankor pedig tartom teljesen.Egyik kezemmel a hóna alatt körbe,másikkal a lábát hogy le ne pisilje.Ennyi.
2014. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Én vettem papír wc ülőke takarót, leterítem a wc-re aztán kész! Második babát várom, így nem tudom a wc fölé tartani a lányom, ezért jött ez a megoldás.
2014. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy otthon....

Fertőtlenítő kendovel letorlod az ülőket es meg van oldva.

2014. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném akkor sem nyilvános wc-re ráültetni, akárhogy is áttörölgetem előtte, papírra meg főleg nem, mert az mindig csúszkál. Na meg csak jobb a kis bőrének is, ha nem fertőtlenítő kendőre ül, hanem akkor inkább tartom.
2014. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 2 év 2 hónapos a lányom és 2 hete szobatiszta. Akkor tartani kellene a wc felett. Majd megpróbálom.

Múltkor szólt a tescoban hogy kell pisilni, de mikor meglátta a wc-t, akkor nem nagyon akarta megközelíteni... Biztos idegenkedett tőle, még az otthonihoz van szokva.

2014. ápr. 1. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
En ugy csinalom a 4 eves kislanyommal hogy ha nem otthon vagyunk akkor van a taskamba pelenka es ha szol hogy kell neki akkor raadom es belepisil, utana kidobom. O meg ugy sem mer raulni ha fogom es meg sajnos a guggolast sem tudja vagy nem akarja pedig mar otthon is mutattam neki.
2014. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap sikerült, nyilvános wc-n pisilt a lányom, de nem ült rá, hanem a férjem tartotta :-))

2014. ápr. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!