Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy vegyem rá 3,5 évesemet,...

Hogy vegyem rá 3,5 évesemet, hogy végre ne a bugyiba kakiljon, hanem a wc-e? Otthon is és az óvodában is a bugyiba kakil, az otthoni még hagyján, de az óvodai elég ciki már nekem:- (

Figyelt kérdés
(Tudja, hogy kakil, mert elvonul másik szobába, csak sajnos nem a wc-be)
2014. máj. 19. 22:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Tegnap állítólag a wc-be kakilt az oviba, de mivel senki nem látta, így sajnos azt kell hinnem, hogy nem mondott igazat. Ráadásul rafkós volt, mert azt mondta nekem, hogy maga törölte ki a popóját.

(ami furcsa lenne, mert szép tiszta volt a popó és a bugyi is, egy ekkora gyerek nem tudja tisztára kitörölni)

Ja, ma meg pukizik, sztem visszatartja, hogy ne kelljen a wcbe kakilni.

Teljesen elkeseredés :-(

2014. máj. 21. 21:34
 22/25 anonim ***** válasza:

8.vagyok.


Ez volt durva? Én már minden borzalmat elképzeltem, hogy mi történt az oviban szegénnyel :-(. Olvasd el a tegnap esti kommentedet.


Az, hogy azt mondja, hogy ő törölte ki a popsiját, ez nem rafkósság, hanem korral jár.


Én már írtam az egyik válaszomban, hogy megpróbálnám rászoktatni vagy reggel vagy este a kakira.

2014. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem is többször eszembe jutott a kérdés tegnap, hogy vajon mi lehet a durva dolog. Én is mindeféle rossz dolgora gondolta, de ez miért durva kérdező. Egyébként simán elképzelhető, hogy olyat kakál, hogy akér törlés nélkül is tiszta marad bugyi
2014. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Tényleg nem kakilt a wc-be az oviban, ez ma kiderült.

A durva az, hogy egy 3,5 éves gyerek szemrebbenés nélkül hazudik. Nem is durva, hanem ijesztő! :-(

Köszönöm a válaszokat, zárom a topicot.

2014. máj. 22. 21:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Én hagynám a kakiba,nem adnék neki tiszta alsót. Ha kellemetlenül érzi magát úgy, majd rászokik a wc-re.
2014. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!