Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiam júliusba lesz 3 éves....

Kisfiam júliusba lesz 3 éves. Nagyon el vagyok keseredve mert még pelusa van. Régóta próbálkozunk a bilivel de nem tudom semmivel se rávenni hogy ráüljön. Tudnátok tanácsot adni nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És ha nem biliztek, hanem a nagy wc-re megy, ahogy a nagyok?
2014. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd vele békén. Ez a lehető legjobb, amit tehetsz. Én is így voltam, mint te. Jön a jóidő, vedd le róla a pelenkát, vidd ki az udvarra pisilni. Így könnyebb nekik. Ha ő nem akar a bilibe vagy a wcbe pisilni, nem is fog. 3 évesen azért érettek már általában rá, ritka amikor nem. Ha nem erőlteted, csak leveszed a pelust és 5 percenként kérdezed, vagy viszed pisilni hamarabb fog sikerülni.
2014. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem vagytok elkésve semmivel, hidd el itt a jó idő, majd most könnyen leszokik! Kisfiam júliusi és ő is mikor jött a meleg levette a pelenkát,és onnantól nem kellett neki,tehát nemsokkal 3ik szülinapja előtt, Kislányom októberi ő is most vette le a pelust és azt mondta,hogy nem kell.
2014. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3as vagyok, még azt akartam írni ,hogy erőltetni nem szabad,csak az ellenkezőjét éred el. Lehet,hogy a bilivel van a baja, fiam nem volt hajlandó ráülni,de még a wc szűkítőt sem tűrte meg,neki csak a sima nagy wc volt jó!
2014. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam a gyerekeimet szobatisztaságra, hogy nyáron csak egy kis bugyit adtam rá. Nem piszkáltam, hogy most ezt vagy azt kellene csinálni. Hagytam, hogy bepisiljenek stb. Gyorsan rájöttek, hogy rosszul érzik magukat a pisis, kakis bugyiban. Szinte hetek alatt rászoktak a WC-re (a bilit valami miatt nem szerették).
2014. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem neki a bilit,a wc-t meg fogjuk próbálni.
2014. máj. 26. 15:19
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt a kerdest en is irhattam volna.a fiam is juliusba lesz 3 eves,meg pelenkas es nem akarja letenni.mar mindent probaltam.de nem is mondja hogy van kaka vagy valami.nemhogy meg elotte szoljon.egyszeruen nem zavarja ha pisis vagy kakis a pelus.most thomas manias mar a bilit is teleragasztottuk thomassal meg ma vettunk neki thomasos wc szukitot.hatha az meghozza a kedvet.eloszor a szukitovel belepisilt a wcbe de meg igyse nagyon akar raulni........en is varom a tanacsokat
2014. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly júniusba amikor betöltötte a 3-mat, még pelusos volt. Mindig adtam rá gatyát meg nacit és lementünk a játszóra. Ott többszőr megkérdeztem kell-e pisilnia. Ha kellett akkor bólogatott és mentünk pisilni. Ha befolyt semmi probléma, mentünk átöltözni. Egyszer csak szólt, hogy kell pisilnia. Szeptemberi ovi kezdésre teljesen szobatiszta lett. Ezt neki kell akarnia, nem neked. Minél jobban erőltetted, annál később fog sikerülni.
2014. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szia.7es vagyok.me nagy dolog tortent.a kisfiam belekakalt a wc-be.ajanlom hogy te is vegyel wc szukitot a kicsi kedvenc mesefigurajaval.amint lattam hogy mar kakalni keszul gyorsan elvittem a wcre raultettem.mondta hogy nem de mondtam neki ha ugyes kap nyalokat.es bevalt.na meg kozbe a wc papirt tekerte lefele.de a lenyeg hogy sikerult neki a wcbe.olyan buszke vagyok ra.
2014. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia! nagyon ügyes a kisfiad! köszi a tanácsot mindenképp venni fogok wc-szűkítőt!
2014. máj. 29. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!