Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nem hajlandó a bilibe/wc-be...

Nem hajlandó a bilibe/wc-be kakilni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fiam júniusba lesz 4 éves. A szeptemberi ovi kezdés elött teljesen szobatiszta lett. Viszonz amint elkezdődött az ovi, újra bepisilt, bekakilt. A bepisilés szerencsére elmúlt, de a bekakilás megmaradt. Pár napja sikerült a bilibe kakilás, mert nem volt rajta alul semmi, igy ráült. Másnap direkt levettem róla alulrol mindent, hogy akkor hátha igy megint sikerül, de bekakilt. Kérdeztem tőle, hogy sikerült bekakilni? Azt mondta nem érezte, hogy kakilnia kell. Amit nem hiszek, mert elötte nem bilibe kakilt.
2014. máj. 26. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm kisfiánál ugyanez volt. Szerintem pszichés dolog. Ő is csak a kakinál nem szólt. Folyton elvonult valami zugba és a bugyiba kakilt. A tesómék épp váltak apukával. Aztán egy idő után rendeződött. De Ő is mindig azt mondta, hogy nem érezte, hogy kakilni kell. Persze ez nem igaz, hisz akkor miért bújt a szárító alá, vagy más eldugott helyre?

A kisfiadat lehet, hogy az ovi viseli meg. Vagy esetleg történt más is?

2014. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, más nem történt csak az ovi. :/ És nála ez hogy szünt meg?
2014. máj. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!