Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3,5 éves pelusba pisil alvásko...

3,5 éves pelusba pisil alváskor, mi lesz velünk ősszel az oviban?

Figyelt kérdés
Már próbáltam, hogy leveszem a nappali alváshoz a pelust, de nincs siker, csupa pisi lesz minden. Akkor is, ha alvás előtt ment pisilni a kisfiam. Lehet-e változás a nyár folyamán szerintetek? Szeptembertől ovi!
2014. jún. 5. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet változás, persze. Azért még van 3 hónap addig. Viszont ami meg nem megy, mert nem érett már rá, azt meg erőltetni nem lehet.

Szerintem várd meg a szeptembert és ha még akkor sem megy a dolog, akkor meg beszéld meg az óvónőkkel, hogy mi a további teendő.

2014. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet változás! Hagyd egy pár hétig és utána próbáld újra. Ha megérik rá, akkor hamar megszokja majd és nem fog bepisilni.


Kislányom 2,5 évesen lett nappalra szobatiszta, de alváshoz adtam rá pelust a 3.szülinapjáig, ami július elején van. Kevés baleset volt, én is féltem az ovikezdéstől.

2014. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ezt valóban nem lehet erőltetni. Ezt egy hormon irányítja,így ki kell várni,amíg érett lesz rá. Ezt az óvónők is tudják,meg kell velük beszélni,ha addig nem rendeződne. Van azonban egy csomó időtök addig...
2014. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 9. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!