Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek hogy csináljam?

Szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Két éves kislányom még pelusos. Már próbálkoztunk wc-vel, de egy véletlen alkalmon kívül soha nem pisilt bele.

A pelussal az a baj, hogy amint pisil vagy kakil, azonnal leveszi magáról. Viszont a bugyizás meg nem megy. Ma délelőtt négy garnitúrát áztatott el, és hát a wc-re is csak ráül majd leszáll, nem pisil bele.



2014. jún. 26. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bugyipelus? Szép kislányos mintával?
2014. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Főként az a problémám hogy így napi 10-15 pelust is fogyaszt, mivel egyet csurgat bele, és már közli is, hogy pisilt, és le is veszi egyből, és tisztát kér (hozza is) ezen a bugyipelus sem segítene. Viszont a rendes bugyi meg még nem megy.

Na mindegy, remélem hogy csak pár itthon töltött nap kell hozzá, és akkor megtanulja, mert már nagyon is tudja, miről van szó...

2014. jún. 26. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi lányunk is ezt csinálta. Én hagytam bugyi nélkül itthon, talán háromszor ha bepisilt. Szerintem ha van rajta bugyi akkor azt hiszi, hogy az is pelus...vagy tudja fene. A lényeg, hogy most kb 1 hónap telt el és már csak az esti alváshoz kell pelus.
2014. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!