Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3,5-4 éves korkülönbség...

3,5-4 éves korkülönbség ideális, a nagy jól fogadta a kicsit, hasznos tanács, hogy jól csináljam, kikerüljem az esetleges buktatókat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a "nagyot", úgy érzem fura lesz mást is úgy szeretni. Vagy például nagyon szokat szenvedtem az elsőnél a szoptatással, kínkeserves volt, ezt nem szeretném megismételni.

#5-4 év korkülönbség
2014. máj. 30. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet kikerülni a buktatókat! Lànyom 3 èves a kicsi 1 hónapos. Màsodik gyerekkel könnyebb mert mindent rutinból csinàlsz. 2 gyerek nem szopik egyformàn! Lànyommalnaz elsö hàrom hetet vègigszenvedtük, a kicsi az elsö nap gyönyörüen szopizott! Nem vàrj túl sokàig, mert minnèl nagyobb a korkülönbsèg annàl nehezebben szoknak össze, jàteèk, baràtok kèsöbb stb... Nem akartam eèn csak 2 èv korkülönbsèget köztük, csak sajnos az elözö terhessègem halva születèssel vègzödött...
2014. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja az pedig nem kèrdèses fogod e szeretni, bár normàlis amit ezzel kapcsolatban èrzel. Sokan vannak igy vele bàr sosem vallanàk be! Èn is igy èrezteztem mint te! Ahogy megszületik a baba azonnal jön a szeretet is!
2014. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ami az előző babával történt. Szörnyű lehetett. Várni én sem akartam ennyit, kisebb korkülönbséget szerettem volna, de így sikerült.

Tudom, hogy mindkettőt fogom szeretni, de lehet egyformán, ugyanúgy? Vagy mikor melyik felé lesz erősebb? Még el sem tudom képzelni.

És fognak tudni egymással játszani, egymással mit kezdeni?

2014. máj. 30. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:

En most vagyok öt honapos terhes a nagyobb meg négy lesz szeptemberben.erdekes hogy nekem is eszembe jutott, hogy fogom e tudni ugyanúgy szeretni.azt hittem csak nekem vannak ilyen fura gondolataim

Szerintem ez jó korkulonbseg, a lányom nagyon várja a kicsit.mindennap megkerdezi, hogy mikor születik már meg.koztunk is ennyi van a tesómmal, nagyon jókat játszottunk anno.

2014. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!