Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

3,5-4 éves korkülönbség ideális, a nagy jól fogadta a kicsit, hasznos tanács, hogy jól csináljam, kikerüljem az esetleges buktatókat?

Nagyon szeretem a "nagyot", úgy érzem fura lesz mást is úgy szeretni. Vagy például nagyon szokat szenvedtem az elsőnél a szoptatással, kínkeserves volt, ezt nem szeretném megismételni.

Keress kérdéseket hasonló témában: 5-4 év korkülönbség

2014. máj. 30. 17:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lehet kikerülni a buktatókat! Lànyom 3 èves a kicsi 1 hónapos. Màsodik gyerekkel könnyebb mert mindent rutinból csinàlsz. 2 gyerek nem szopik egyformàn! Lànyommalnaz elsö hàrom hetet vègigszenvedtük, a kicsi az elsö nap gyönyörüen szopizott! Nem vàrj túl sokàig, mert minnèl nagyobb a korkülönbsèg annàl nehezebben szoknak össze, jàteèk, baràtok kèsöbb stb... Nem akartam eèn csak 2 èv korkülönbsèget köztük, csak sajnos az elözö terhessègem halva születèssel vègzödött...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. máj. 30. 17:52 Privát üzenet
Ja az pedig nem kèrdèses fogod e szeretni, bár normàlis amit ezzel kapcsolatban èrzel. Sokan vannak igy vele bàr sosem vallanàk be! Èn is igy èrezteztem mint te! Ahogy megszületik a baba azonnal jön a szeretet is!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. máj. 30. 17:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnálom, ami az előző babával történt. Szörnyű lehetett. Várni én sem akartam ennyit, kisebb korkülönbséget szerettem volna, de így sikerült.

Tudom, hogy mindkettőt fogom szeretni, de lehet egyformán, ugyanúgy? Vagy mikor melyik felé lesz erősebb? Még el sem tudom képzelni.

És fognak tudni egymással játszani, egymással mit kezdeni?

# 3/4Időpont 2014. máj. 30. 18:04 Privát üzenet

En most vagyok öt honapos terhes a nagyobb meg négy lesz szeptemberben.erdekes hogy nekem is eszembe jutott, hogy fogom e tudni ugyanúgy szeretni.azt hittem csak nekem vannak ilyen fura gondolataim

Szerintem ez jó korkulonbseg, a lányom nagyon várja a kicsit.mindennap megkerdezi, hogy mikor születik már meg.koztunk is ennyi van a tesómmal, nagyon jókat játszottunk anno.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. máj. 31. 07:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Két gyermek között mennyi az ideális korkülönbség?
Mennyi idő után sikerült újra teherbe esetek a szülés utáni első mesi után, h tervezett a baba mikor próbálkoztatok, hogy összejöjjön az "ideális "korkülönbség?
Testvér kérdés? Jó ha van testvére? Hány év korkülönbség az ideális?
Ideális kor 23-24 évesen első babát várni?
Mi az ideális korkülönbség?
Mi az ideális korkülönbség 2 baba között véleményetek szerint?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!